Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mikor ti kétúrázni voltatok...

A mikor ti kétúrázni voltatok hogyan oldottátok meg az alvást?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sátorban, ahol épp ért az este. A legjobb az volt, amikor zárásig ittunk egy krimóban és aludhattunk az udvarán. Mi voltunk az utolsó és az első vendégek is...
2020. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pongi57 ***** válasza:
100%
Én szállást foglaltam a kéktúra mentén (vagy a közelében) és ott aludtam. Ahhoz túl kényelmes vagyok, hogy sátrazzak. Nagyra tartom azokat, akik így mennek végig, de valószínűleg én nem fogom kipróbálni. (Többször sátraztam már, de az nyaralás volt autóval, kempingben, nem nomád túra. Teljesen más a kettő.)
2020. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mi az első szakasznál sátraztunk Kőszegnél a kálvária templom előtt, aztán Sárváron a vasútnál az állomásfőnök megengedte, hogy éjjel a váróteremben aludjunk :). De azóta csak szállást foglalunk, az mégis csak kényelmesebb. Meg nem is kell annyi cuccot cipelni. Mondjuk a Zemplénben szerintem megint sátrazni fogunk az István-kúti kulcsosháznál.
2020. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
40%
Írni se tudsz helyesen
2021. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!