Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes genetikán mennyire...

18 hetes genetikán mennyire biztos a neme?

Figyelt kérdés
19 hetesen fogok menni genetikára, 12 hetesen fiút mondtak 80%ra, de tudom még ilyenkor egyáltalán nem biztos. Igazából csak kiváncsi vagyok, már van egy lányom, és úgy feküdt hogy 2 hét múlva vissza hívtak, és 21 hetesen mondta meg a doktornő a nemét. Ha úgy fekszik, akkor lehet majd látni? A doktornő azt mondta ő látta a fütyijét, de nem értem akkor miért 80%ra mondta azt, hogy kisfiú?😅 igen amúgy mindegy mi, csak egészséges legyen és kész. Már nagyon várjuk. 🙏🏻
2021. dec. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

18+4 voltam amikor uh volt. 100%-ra mondtak hogy fiú, és meg is mutattak :) 5 napja született meg, tényleg fiú :D

Nekem 12 hetesen nem mutatta magát.

A lányaim viszont igen.

2021. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha fiút mondanak az biztosabb. De a második genetikain szerintem tuti kiderül biztosan. Nekem legalábbis ott derült ki. Boldog babavárást :)
2021. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ó egyemmeg, jó babázást kívánok, esküszöm én is várom! Olyan jó volt a pici baba korszak :)

Igen én is így hallottam, hogy ha fiút mondanak, az általában úgy is marad, de persze vannak kivételek. Izgatott vagyok, mindig is szerettem volna egy kisfiút a szívem mélyén, na meg a ferjem is. Köszönöm! 😍

2021. dec. 27. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki a 12 hetesen, hogy 98%, hogy lany, de ha az ő lánya lennék, 100%-ot merne mondani :D

Aztán 13 hetesen csinaltattam genetikai vervetelt, ami igazolta, hogy lany :)

2022. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!