Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ért bármilyen diszkrimináció...

Ért bármilyen diszkrimináció a munkahelyeden a terhességed során?

Figyelt kérdés
Mennyi gyakori a várandós nők hátrányos megkülönböztetése a munkahelyeken?

2021. dec. 27. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Változott a munkahelyem (az irodám helye), mivel veszélyes helyen dolgoztam. Ezt nem nevezném diszkriminációnak, de azért valamelyest megviselt a megszokott környezet megváltozása. Persze felfogom ésszel, hogy ez így okés.

Ezen felül pozitívan élem meg, hogy a munkakörömet megtarthattam és a kollégák tényleg nagyon aranyosak, a tenyerükön hordoznak, állandóan érdeklődnek, szóljak, ha valami van, segítség kell, stb.

Szóval én pozitívan élem meg az egészet és valamelyest azért fáj a szívem, hogy itt hagyom ezt a bagázst.

2021. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%
Főnők és munkahely függő, mert vannak akik nem szeretik a gyerekvállalást.
2021. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert valahol egyértelmű, hogy nagyobb projektbe nem választok be kismamát, aki bármikor "kieshet" a projektből.
2021. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!