Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben normális...

Első trimeszterben normális az, ha egyik nap van hányinger, másik nap szinte semmi?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt nem volt, tegnap nagyon, szinte egész nap, ma megint szinte semmi.

Aggódom.:(


2021. dec. 26. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális
2021. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen!

A tünetek jönnek-mennek, ne vonj le belőle semmilyen következtetést.

2021. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
8+2 hetes vagyok. Minden egyes napom más és más. És örülök hogy van olyan nap amikor tűrhető vagy ép teljesen jól vagyok, mert sokszor az ágyból nem tudok kikelni. Már + teszt után óta “szenvedek”. Kitartás!
2021. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Totál normális.


Elmondom, nekem volt egy terhességem, üres maradt a petezsák. Műtettel lett vége. Műtét után még úhy 2-3napig minden terhes tünetem megvolt.

Ezt csak azért írom le, mert ennyire nem jelent semmit. Ha baj van is meglehetnek a tünetek, ha minden oké akkor is elmúlhatnak.

2021. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a második terhességem volt ilyen, hogy két-három naponta volt egész nap hányingerem... egész a 23. hétig. Egyébként minden oké volt. :)
2021. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. :) Az is ha tüneted van, de az is, ha egyáltalán nem. 1. babámmal végig rosszullevős voltam, a 2. babámnál konkrétan semmi.:D
2021. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, én is aggódtam, hülyeség volt, most 4 hós :-)
2021. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. :) A babád jól van a méhedben, tünetek jönnek mennek, ha nincsen akkor is rendben van.
2021. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves kérdező? Jól vagytok? Én is ugyanebben a cipőben járok most...
2022. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok én is ugyan ebben a cipőben járok a vetélések száma is egyezik sajnos. Ezért csak akkor megyek orvoshoz, ha már látják hasi ultrahangon. Remélem minden rendben lesz velünk.
2022. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!