Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 terhességi hetemet fogom...

15 terhességi hetemet fogom tölteni,a napokban kisebb kocsonyás jellegű darabkákat vettem észre este fürdéskor,tegnap viszont ugyan ez de egész nagy darad kicsit sárgás kocsonyás dolog volt,szerintetek ez nyákdugó vagy ez normális is lehet?

Figyelt kérdés

Előtte lévő nap együtt voltunk párommal,inkább akkor szokott nagyobb lenni,hívtam az orvosam azt mondta sok magnézium és nos-pa.

Pár nap múlva hívjam.

Nagyon félek hogy a nyákdugó és meg fog indulni a szülés.



#terhesség #nyákdugó #Folyás terhesség alatt
2021. dec. 30. 06:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20 :/ nem voltam még orvosnál.
2022. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az lehet,mint ahogy más is írta,de ne izgulj rá.

Én megyek holnap másik orvoshoz ahol jobban megvizsgálnak és elmondják mi volt,és mért.

2022. jan. 2. 18:35
 13/13 A kérdező kommentje:

Ma az egyik orvosom aki megvizsgált azt mondta az nem lehetett, esetleg valami baktérium okozhatta ezt a nyákos kocsonyás dolgot,de ő is rendben talált mindent.

Sikerült azóta eljutni orvoshoz?

2022. jan. 3. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!