Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+4 hetes vagyok, kisfiút...

39+4 hetes vagyok, kisfiút várok, de még semmi jele hogy meg szeretne születni, ki van még így?

Figyelt kérdés
Néha keményedik a hasam, nehéz érzés van néha, fáradékony vagyok de ennyi. Semmi jósló fájás, nyákdugót sem láttam elmenni.

2021. dec. 30. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5os vagyok.

Nalunk masodik baba, de most is van izgalom :D

Foleg, hogy nem igazan akarja lefele rakni a buksijat.

Az elso szulesem termeszetes volt kb minden teren, egyedul a vurkot kellett repeszteni, szoval most ezert izgulok, hogy nehogy csaszar legyen a vege :)

2021. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok 6 os, bár csak látnék valami jelet. De majd akkor jön ha itt érzi az idejét.

5ös csak irányba fog fordulni. Nekem a 36 héten átfordult medence fekvésbe, császárt kértek, mára lett volna időpontom, de mivel következő hétre vagyis 37esen fejesre fordult és így is maradt a szerdai ctg vizsgálaton lemondta az orvos a császárt. De nem tudom jobb lett volna lehet ha ma túl lettem volna. De igaz természetes szülést szeretnék.

2021. dec. 31. 15:17
 13/16 anonim ***** válasza:

Miújság azóta kérdező?

Nálunk január 2án megszületett a kisasszony, hosszú és gyötrelmes vajúdás után, de hála az égnek egészségesen jött világra (nagyon megijesztett minket mert a szülest elég rosszul viselte szegénykém és PIC-en kellett töltenie 3 napot). Tegnap jöttünk haza a kórházból :) sajnos az előzmények miatt nincs még elég tejem a számára és ugye a kórházban tápszerrel kellett őt etetni. Egyelőre étkezésenként minimum 20, max 60g anyatejet tudok neki biztosítani, a többi tápszer ha még igényli. Remélem sikerül még behoznunk ezt a tejcsi lemaradást.

8as voltam

2022. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A kérdés lezárására: Sajnos a pici semmi jelét nem mutatta hogy ki akarna jönni. 40+0 naposan ballon tágításával kezdődött, majd másnap hétfőn ellenőrzés, csak 1 ujjnyi, majd kaptam több tágítót, burkot repesztettek, tágulás megállt, újabb fájássegítő, ami miatt olyan fájdalmaim lettek h a baba sem bírta, szíve lelassult, sürgősségi császárral zárult, sajnos bekakilt, benyelte, nem sírt fel és lélegeztették, 5/9 lett az apgar érték. Már itthon vagyunk, kezdődő sárgaság a lett, itthon sok tejcsizés, jól van és remélem így is marad
2022. jan. 16. 20:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Jézusom. Miért indítottak ilyen korán, azt lehet tudni? Melyik kórház volt ez? Minden jót nektek ♥️
2022. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jaj bocs 41+0 hetesen indítottak, előtte minden nap ctg a 40 héttől
2022. jan. 18. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!