Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés/barnáz...

Terhesség alatti vérzés/barnázás, hol erősebb hol mérsékeltebb, ugye nem minden esetben jelent későbbi vetélést?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltál vele orvosnál?
2021. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azonnal doki!
2021. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem volt ilyen, de inkább mennék és megnézetném a dokival. Mióta tart? Hányadik honapban vagy? Vannak fajdalmaid? Lehet normális, de lehet rendellenes is, utobbit ha időben nézik, nagyobb eséllyel tudnak tenni is a magzatért, mint ha csak otthon ülsz és itt a gyakorin kérdezgetsz. A szülői felelősség itt kezdődik!
2021. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Én komolyan nem értem az ilyen embereket, főleg ha erősebb, itt kell kerdezgetni?? Én meglattam 3 cseppet már mentem is a surgossegire...szerencsére "csak" mehszaj polip volt de akkor sem itthon ültem...
2021. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy persze, már jártam orvosnál, sőt kórházban is töltöttem miatta majdnem 2 hetet.

Progesteront szedek, és úgy engedtek haza, hogy barnázással meg ilyenekkel ne menjek vissza, maximum ha elázott egy egész betét...

2021. dec. 30. 20:53
 6/17 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem írtam le rögtön minden részletet, nem kell jönni a felelősség stb szöveggel egyből támadólag.

Csak általánosságban kérdezem, hogy hallottam ilyenről aki szinte végig vérzik stb, és tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, nyilván főleg pozitívra, hogy kicsit jobb kedvem legyen legalább.

2021. dec. 30. 20:56
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet tudni mi az oka ennek a verezgetesnek? Talaltak valamit? Mert ha progi hiany, akkor a potlasnak csak hatnia kene. Hol jarsz a terhessegben, es mennyi progit szedsz? Nezettek hcg es progi szintet?

Szurkolok nektek!

2021. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Most vagyok 8 hetes.

Először sárgatest hormon hiányt mondtak, bent feküdtem majdnem egy hétig, úgy tűnt elmulik, majd megint brutál sok vér jött belőlem, és visszamentünk még aznap, hogy kiengedtek, megint 1 hét következett, ott már hematomát mondtak.

Progesteron exeltist szedek 2x1et, volt vérvétel 2 hete, hcg jó volt, progeszteront nem nézték... Ezt mi sem értettük, mert több kismama is feküdt /fekszik bent ezzel a problémával, és senkinek nem nézik, csak egyből a gyógyszer és ennyi.

Most mikor hazajöttem, még mondták is, hogy ne menjek ha nem muszáj, "hisz látom, hogy itt is ennyit tudnak tenni, hogy gyógyszer meg fekvés".

Azóta jobb lett, de ma megint volt sötét barna... És már elegem van, teljesen ki vagyok idegileg.

Magán orvoshoz fogok menni, de majd csak januárban.

De nem tudom érni fog-e valamit, mert előzőleg is voltam, meg sem vizsgált, hanem egyből a kórházba irányított.

2021. dec. 30. 21:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Es a hematoma meg jelen volt az utolso vizsgalatnal? Nekem azzal nincs tapasztalatom, de olvastam, hogy eleg sokaog vereznek miatta.

Viszont en szemely szerint keveslem a 2x1 progit. Azt alap esetben adnak, es ha nem mulik a verzes emelik a dozist. Ha arra se mulik akkor nem az a baj. Remelem ha mesz magan dokihoz tud valami okosat mondani. En lehet nezetnek progi szintet is maganlaborba, bar ugye fontos lenne a fekves is, nem tudom mennyire lenne jo csak ezert utaznod. Kitartast nektek!

2021. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem is volt utolsó ultrahang... Így engedtek haza, még rá is kérdeztem, hogy nem lesz? Erre mondták nem, mehetek haza, boldog karácsonyt...

Jövő héten magán orvos mindenképp, hogy mi a helyzet. Mert most így vagyok itthon, hogy kb semmit nem tudok... Az egyetlen reményem úgymond, hogy folyamatosan hányingerem van, szinte egész nap, meg a mellem is fáj nagyon. Azt mondták az jó jel. De már nem tudok semmit. :(

Sajnos én úgy vettem észre, hogy az úgynevezett "kis terhesek" nem igazán érdeklik őket bent.

2021. dec. 30. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!