Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés/barnáz...

Terhesség alatti vérzés/barnázás, hol erősebb hol mérsékeltebb, ugye nem minden esetben jelent későbbi vetélést?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Amúgy a gyógyszert is alig akarták felírni. Erre is rá kellett kérdezni külön, mivel először mikor haza engedtek, nem írtak semmit, mondván elmúlt a vérzés. Internetről kellett megtudnom, hogy amúgy meg rohadtul kéne a gyógyszer továbbra is. Vissza is kerültem még aznap.

Szégyen egyébként, hogy manapság az embernek az internetről kell tájékozódnia ilyen ügyekben is.

2021. dec. 30. 21:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Ó jaj 😲😣

Sajnalom, hogy igy elengedtek. Remelem a magan dokival jol jarsz! Engem szerencsére a korhazban szuperul kezeltek eddig mindig ha ugyeletre kellett menni. 2 tehresseg alatt 3x voltam, 2x barnazassal, 1x szivargas gyanuval. Nagyon alaposan megvizsgaltak. Sajnalom, hogy nincs meg ez mindenhol.

2021. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt a gyógyszert szedtem 2*1

Nagyon kiutott, a magán orvos írta fel, mert egyszer a wc papíron volt egy barna folt, nagyon megijedtem, mert már volt egy missed abom. Előző dokim letudott azzal, hogy jajj a természet ilyen, nem lett volna egészséges bla bla…

Ahha, elmentem egy másik dokihoz, egyből nagy labor, IR plusz progeszteron hiány. Pedig sose barnaztam, semmi jele nem volt hogy hianyom lenne, erre tessek. Nos ott jártam a dokinal augusztusban, szeptemberben már terhes lettem, akkor volt egy csepp barna és egyből fel is írta, szedtem, plusz nagyon oda figyeltem mit eszek, ugye az IR miatt.

De úgyis végig hánytam..

minden rendben van 19 hetet töltöm. Egy jó magánorvos sosem hátrány!!! Én maximálisan bizom benne, mindig meghallgat nagyon jó tanácsokkal lát el

2021. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta kérdező?
2022. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Még nem voltam orvosnál, hétfőre kaptam időpontot, fullon volt mindenhol az első hét, így is másik városba fogunk menni.

Most amúgy több a barna...

Már annyira nem is reménykedem 😔

Hétfőn kiderül, hogy egyáltalán mi a helyzet "odabent"

2022. jan. 6. 22:10
 16/17 anonim válasza:
Enis így kezdtem 2 hétig vereztem/barnaztam minden rendben volt aztán 8 héten el halt. Rá egy napra bő verzessel, iszonyat gorcsokkel műtöttek…. Bíztam a végsőkig !
2022. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2023. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!