Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor lett pozitív a...

Kinek mikor lett pozitív a terhességi tesztje először? Nap közben is pozitív volt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt napján reggel lett pozitív, de éjjel 2-3 óránként jártam pisilni, mert valahogy mindig estére borzasztóan szomjas lettem. Ennyit akár napközben is lehet tartogatni. Előbb csak 4 nappal teszteltem, de az full negatív lett persze. :D
2022. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 3 napja késett, amikor leesett, hogy tesztelni kéne. Akkor meg már persze hirtelen nem bírtam várni másnapig, és megcsináltam délután. Halvány pozitív volt a Gábriel. Aztán másnap reggel teszteltem első pisiből egy érzékenyebb teszttel, az is halvány pozitív volt. Szóval a délutáni és a reggeli teszt tök ugyanolyan lett, pedig a reggeli elvileg érzékenyebb is volt. Mindkét terhességemnél így volt.
2022. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy napos késésnél napközben jöttem rá, hogy nem jött meg. A Facelle és a Predictor totál erős pozitív volt, a T csík erősebb volt, mint a C.
2022. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Késés után egy nappal negatív, másnap annyira halvány volt, hogy én negatívnak néztem. A férjem nézte meg később és az ablak fényénél valóban láttunk valamit. Harmadik nap már látszott hogy pozitív de halványan. Nem fogant később, pont középidőben fogant. Sőt, a kiírt napon született.
2022. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovu után 10. napon teszteltem egy 10es predictorral, halvány pozi lett, később délután teszteltem kiváncsiságból egy xepil pen-nel, az is halvány pozi lett, de egyértelmű. Pedig nem nagyon tartogattam előtte, és az xepil 25ös.
2022. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nemvárt előtt 2 nappal.
2022. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, lemaradt: csak reggel teszteltem, 1x. Aztán mikor késett pár napot újra teszteltem, ugyancsak 1x és reggel.
2022. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt napján reggel csináltam egy tesztet, illetve délután is. A délutáni erősebb volt mint a reggeli de mindkettő egyértelműen pozitív volt.
2022. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy napos késésnél sima Facelleről majd leugrott a második csík olyan erős volt. Reggeliből csináltam, de 2 nappal később délutániból is ugyanilyen szép erős volt.
2022. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Augusztus 13 kellett volna megjojjon, augusztus 8 reggeli vizeletbol lett pozitív a 10es teszt, 13an már a 25os is az volt bőven, közte nem teszteltem többet.
2022. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!