Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen költözni mennyire...

Terhesen költözni mennyire megterhelő?

Figyelt kérdés

Nyárra épül fel az új házunk. Szeretnénk újra kisbabát de nem tudom megèri e addig belevágni. Természetesen lesz hívva költöztető cég ès a csalàdom is fog segíteni, de anyósom szerint nem szabadna addig bevàllalni a második babát.

Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2022. jan. 2. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább terhesen, mint egy újszülöttel / kis csecsemővel, szerintem. Én megvárnám. Nem írod, mekkora a nagy, de neki is épp elég sokk lesz a költözés, nem kell a kistesóval is azonnal "lerohanni"...
2022. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn költöztem màr pont vetèles utàn (2 nappal), szüles utàn 34 nappal, 2 èves kigyerekkel, dackorszakos atompocokkal.

Ha nem te cipeled a bùtorokat, akkor simàn vàllalhatò. Csak tenyleg ne emelj nehezet.

2022. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Költöztem terhesen. Megterhelő volt, de áldom az eget, hogy addig sikerült lerendezni, amíg bent volt a baba, mert sokkal rosszabb lett volna egy újszülöttel.
2022. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első körben segítettem költözni (akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok) második körben költöztem. Komolyan mondom, ha ma nyernék 3 milliárd forintot akkor is itt rohadnék még 10 évig a panelban, olyan mély nyomokat hagyott bennem az egész hercehurca pedig egy wc papírt nem kellett megemelnem, de a kipakolás már rám várt. És vár azóta is türelmesen 2 hónapja mert nem visz rá a lélek, páromnak meg nem engedem, mert mindent kidobna :D
2022. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kétszer költöztem terhesen egy 2 éves gyerekkel együtt és végig asszisztáltam egy teljes lakàsfelújítást.
2022. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En kisgyerekkel koltoztem,de 6 nap alatt 3 kg minusz. Akkora stressz,macera,orulet volt. A gyerek az uj helyen 2 napig orditott.
2022. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tök jól viseltem, 37-8 hetesen még bútorokat szereltem össze. 😄 Annyi, hogy a festést nem én csináltam.
2022. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem megterhelő volt 30 hetes terhesen. Igaz nehezet nem emeltem, de nem bírtam magammal, állandóan csak rakodtam rakodtam, nem birtam elnézni hogy takarítani kell és nem igazan tudok. Segítségünk is volt, de így visszanézve inkább terhesen mint mikor már megszületett a baba.
2022. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én költöztem terhesen, igaz kb csak 15 hetes voltam. De akkor nem volt még autónk, busszal vittünk át, amit tudunk, meg rokonok segítettek autóval. Nem éreztem nagyon megterhelőnek. Kisbabával, kisgyerekkel szerintem sokkal nehezebb lehet.
2022. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a bepakolás volt lelkileg és fizikailag is megterhelő. Átcuccolásban gyakorlatilag semmit nem segédkeztem, lépcsőzés, dobozcipelés nem gondolom, hogy kismama feladat. A kipakolás, berendezkedés már tök jó érzés volt, én azt nagyon lelkesen műveltem. :D

Maga az építkezés befejezése volt az idegőrlő számomra, hogy kész legyen határidőre, hogy tudjunk menni, hogy ne szülessen meg a babánk időközben, legyen időnk még berendezkedni mielőtt megérkezik, ne kelljen párhuzamosan mindkettővel foglalkozni. A férjemmel kettőnk közül én vagyok az építőiparban jártasabb és tudom is érvényesíteni az akaratomat, illetve marhára rá is értem az utolsó hónapokban, így gyakorlatilag mindennap ellátogattam az építkezésre a kivitelezők legnagyobb örömére... :D Na ezt nem kívánom többé a hátam közepére sem!

2022. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!