Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás mennyire probléma?

Barna folyás mennyire probléma?

Figyelt kérdés

5+5 hetes vagyok. A pozitív teszt után hasszurkálás, görcsök voltak jelenleg émelygés, mellfájdalom. A terhesség megállapítására kértem időpontot a dokihoz január 7-ére (akkor leszek 6+3) Mai napon pár csepp barna folyást tapasztaltam. Mennyire kell aggódnom? Illetve mit csinál az ember lánya, ha a munkahelyén elkezd ilyen korai terhesen vérezni? (Egész napos álló munka) Senki nem tud még róla.

Előre is köszönöm a segítséget. Első terhesség.



2022. jan. 2. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Én sajnos első babammal ennyi barnatol el is veteltem, második babanal, azonnal rohantam a, kórházba, ráadásul külföldön, "csak" mehszaj polip volt, szóval bármi lehet.
2022. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem kell rohanni az orvoshoz ilyenkor ugye? Nem mintha tudnék munkából elmenni.
2022. jan. 2. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1)ha egész napos álló munka, biztos szólnék a közvetlen felettesemnek h babát várok

2) ha vérzel vetélés miatt akkor nem menstruációs vérzés történik hanem vetélés... Gyakorlatilag elönt a vér... Ott nincs sima betét, kórházba kell menni ha dolgozol akkor is... Illetve erős görcsökkel is járhat

3) barnázással is orvoshoz mennék, mert adhat progeszteront, ami segíthet ha progeszteronhianytol barnázol. Ha nem amiatt akkor ha el akar menni a magzat, nem fog segíteni a progeszteron pótlás.

2022. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as ez nem feltétlenül igaz. Én egyáltalán bem gorcsoltem és a vér sem öntött el, 3 napig vereztem kb csak pisileskor, ennyi volt a vetelesem.
2022. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod a babát akkor nem ártana megfordulni a sürgősségin úgy kb most. Ha mindegy, hogy marad e vagy megy akkor nem kell menni vele sehova. Az pedig, hogy a vetélés hogyan zajlik… nos kinél hogyan.

Aztán lehet, hogy semmi baj nincs, lehet hogy kell progeszteron pótlás, ha nem mész is lehet, hogy semmi nincs, vagy lehet hogy elég lett volna a progi pótlás de mivel nem mentél már nem fog kiderülni és vége is lesz :(. A barna folyás is vér, terhesség idején pedig a vérrel nem orosz rulettezünk.

2022. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na itt miújság azóta?
2022. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Elány ***** válasza:
100%

Remélem minden rendben ha szeretnéd a babát.

Nekem volt vetélésem, reggel pici barna, délre pici vér (vizsgálat után) délután beindult és meghalok görcsök mellett a fürdőben fetrengve véreztem. Kaptam verzescsillapítót is utána még pár napig mensi szerű volt.

2022. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam a kórházban mert másnap is jelentkezett kicsi mennyiség. Ott táppénzt javasoltak és duphanstont. Azóta néha 1-1 csepp volt egy ideje az sem. Másik orvos azt mondta kis mennyiség még normális lehet. Úgy tűnik egyelőre minden oké. Leszámítva hogy azóta rosszul vagyok folyamatosan, de pihenek sokat.
2022. jan. 10. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!