Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt covid fertőzés?

Terhesség alatt covid fertőzés?

Figyelt kérdés

Aki terhesség alatt esett át a covidon, annak kellett vérhígítót kapnia?

21 hetes vagyok, azt mondta az orvos, hogy innentől végig kapnom kell. Az 4 hónap. Nem sok az? Vagy ez a normális?

Nem igazán volt segítőkész a doki, 20 másodpercenként le akart rázni, nem sok mindent tudtam meg tőle sajnos.



2022. jan. 4. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
24 hetes voltam kb, amikor covidos lettem. Nekem azt mondta a dokim, hogy csak akkoe kell vérhigító, ha tartósan ágynak esem. Nem kellett, most 30 hetes vagyok, kutya bajunk.
2022. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
8 hetesen kaptam el, nemhogy vérhígítót nem kaptam, d vitamint sem írt fel, csak mondta, hogy szedjek. Jóval olcsóbb lett volna, ha felírja
2022. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondott semmit, 18 hetes voltam. Nagyon panaszaim se voltak, csak íz, szaglás vesztés. Most 28 hetes vagyok. Semmi panasz.
2022. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Este beszéltem szülésznő ismerőssel, ő azt mondta, adnak, és végig szúrni kell, plusz szülés után is. A trombózis veszély általában a fertőzés után 1 hónapon belül áll fenn, de megelőzés képpen itt végig kell.

Úgy tűnik, mindenhol más.

2022. jan. 5. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!