Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS!!!! Baja lesz a babamnak...

SOS!!!! Baja lesz a babamnak ha amióta terhes vagyok használtam phlogosolt az inygyulladasomra????

Figyelt kérdés

Sajnos valamennyit nyeltem is le belőle:((( nagyon aggodok és csak hétfőn megyek ultrahangra...



Ezt írták róla a betegtajekoztoban:


Terhesség és szoptatás

A hexaklorofén állatkísérletekben szájon át adva vagy nagy bőrfelszínen alkalmazva magzatkárosító hatású, az anyatejbe átjut.


De itt még azt írják h lehet.... [link]


2022. jan. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Orvos írta fel? Ha nem, meg kellett volna kérdezned előtte
2022. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem lesz tőle baja a babádnak.

Üdv, egy fogorvos

2022. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

2


Attól, hogy bekamuzod hogy fogorvos vagy, még nem lesz hitelesebb a válaszod.

2022. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
gondolom nem nyelted le és nem hasznaltad nagy bőrfelszinen. Fokozott elővigyázatossággal hasznalható terhesség alatt, ez is ott van a betegtajekoztatóban. Szerintem ne idegeskedj.
2022. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nyeltem le belőle...fogalmam sincs mennyit nem sokat de nyeltem le ... holnap felhivom a nogyogyaszom csak addig is idegeskedhetek
2022. jan. 4. 20:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem orvos írta fel..ez volt itthon és en hülye nem olvastam el és most idegeskedhetek amíg meg szulok
2022. jan. 4. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvosodat erről. Hisz addig úgy sem nyugszol meg. Akár telefonon is.
2022. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!