Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat súlyát kellene mondani...

Magzat súlyát kellene mondani a nőgyógyásznak az ultrahangnál?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok de soha nem mond semmit a nőgyógyász hogy mennyi a súlya a pocaklakómnak..

Ismerőseim kérdezgetik hogy mennyi a súlya de sokszor csak értetlenül nézek..


2022. jan. 8. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Leletet csak kapsz, nem? Azon rajta van a magzat becsült súlya.
2022. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rá is lehet kérdezni ha érdekel.
2022. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem se mondták soha (leleten se volt). Így egyel kevesebb dolog miatt aggódtam
2022. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Vannak netes kalkulátorok, ahova ha beírod az adatokat, akkor kiadja hogy kb mekkora a súlya a babának.
2022. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az csak találgatás.
2022. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Elsőnél nekem se mondta soha a doki, de akkor nem is tudtam h meg tudná becsülni.. Ahogy írta már más, Emiatt legalább nem kellett aggódnom..


Másodiknál automatikusan mondták a becsült súlyát.

2022. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Miért kéne aggódni emiatt?

Nekem megmondták a genetikai uh-kon méretek alapján a becsült súlyt és a méretek alapján a kort is. Azt is megmondják, hogy van-e gond, vagy sem, esetleg nem lát mindent jól, stb. Ha azt mondja minden oké, akkor nincs min aggódni függetlenül bármilyen adattól.

2022. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem mondja mert minden rendben van vele. Ha valami gond lenne a súlyával, akkor mondaná.


Nekem sem mondta soha, a leleten mondjuk rajta volt. Akkor mondta mikor baj lett és azt látta, hogy elkezd lemaradni.

2022. jan. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a szonografus hölgy diktálja az adatokat és az asszisztens írja.

Egyébként tudnak ijesztgetni, nekem most a 3.babanal a 32hettol azt mondtak kicsi a súlya. A 38.heten is épp 3kg-ra becsülték. Aztán 39+6 megszületett 3740grammal..

2022. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!