Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbolondulok úgy fájnak a...

Megbolondulok úgy fájnak a melleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hetes és 6 napos kismama vagyok.

Szörnyen fájnak a melleim , nem tudok oldalamra feküdni sem . Háton aludni nem tudok , már teljesen kikészültem. Valakinek valami tipp mivel enyhíthető? :(


2022. jan. 9. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem segített. Amikor csak tudtam, melltartó nélkül voltam, az jólesett
2022. jan. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem sehogy sem jó. Napról napra jobban fáj. 😅 Takaró hozzáér bimbóhoz.. sírni tudnék annyira rossz ..

Ha “összenyomom őket” egész mellem fáj, sajog, ég. Szívem szerint jegelném a melleim .. 😅

2022. jan. 9. 07:09
 3/11 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza? Persze mértékkel.
2022. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzáteszem, a terhesség végéig tartott... Kicsit sem lett jobb vagy elviselhetőbb (#1es voltam)
2022. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Én lecitint szedek, azóta nem csomós, lehetőleg kicsit lefejem ha feszül és etetés előtt felmelegítem a cicit utána pedig lehűtöm spéci erre célra csinált párnával.
2022. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az megint más, ha szoptatás alatt fáj. A kérdező még kismama.
2022. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Bocsesz tényleg. Ehh nekem meg frissen szült anyuka agyam van:P
2022. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! Együttérzek veled! 2 évig szoptattam, azóta minden menzesznél (most is) valósággal le akar szakadni!

Elválasztás után 2.5 év volt, mire elapadt a tejem.

2022. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem változó, hol jobban fáj, hol kevésbé. Ha jobban, akkor a saját súlya is fájdalmasan húzza, pedig pici B-s melleim vannak. (Mostmar lehet C-s inkább :D) Nekem a nem túl szoros sportmelltartó bevált, a helyén tartja, nincs súlya, de azért nem is nyomja. Ennyit tudtam tenni az ügy érdekében. Amióta terhes vagyok a merevebb melltartókat nem tudom hordani, egyszerűen megőrülök tőlük!

Jegeld nyugodtan, ha az esik jól! :)

2022. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak 6 hetes vagyok,de nekem is nagyon fájnak,pedig picik,de mégis ha csak simán állok és a gravitáció hat rájuk még az is szörnyű😅

2022. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!