Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban felelőtlen vagyok,...

Valóban felelőtlen vagyok, mert ebben a vírusos időben is dolgozok terhessen?

Figyelt kérdés

Teljesen probléma mentes a terhességem, hátsó falon tapad a lepény, baba jól fejlődik. Most vagyok a 15. hétben. Március végéig tervezek dolgozni, minőség ellenőr vagyok, kaptam könnyített munkát amit kényelmesen eltudok végezni így nem kell megszakadnom sem, viszont nap mint nap kb 20 emberrel vagyok kapcsolatban, mindenki maszkban dolgozik, mégis a közeli hozzátartozóim rágják a fülem, hogy nem kéne már dolgoznom ezekben a covidos időkben, gondoljak a babára.


Mielőtt valaki nekemáll, nem vagyok beoltva és nem is leszek. A téma ezen oldaláról nem kívánok vitát nyitni!


2022. jan. 9. 18:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem oltatlanul, úgy, hogy nem tudod, milyen immunválaszt váltanál ki egy esetleges megfertőződésre, eléggé orosz rulett ennyi emberrel érintkezni. Én sem vagyok híve az azonnal táppénzre menetelnek, sőt, nekem is pl kimondottan jó volt, hogy lefoglalt a munka meg a teendők, de van egy határ, amit a babám egészsége érdekében nem szeretnék átlépni.
2022. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem azért vagy felelőtlen, mert dolgozol, hanem mert nem oltatod be magad.
2022. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Nincs olyan, hogy egy betegségen mindenki átesik 3as.

Én aggódnék azért, hogy elkapom, lehet terhesen rosszul hatna rád.

2022. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a részét de tényleg. Megmondtam, hogy nem érdekel senki véleménye arról, hogy oltva vagyok e vagy sem. Eddig sem oltattam be magam nem pont most terhesen fogom megtenni!


Ami nem tud a feltett kérdésre válaszolni az ne is írjon! Köszönöm!

2022. jan. 9. 19:05
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

De ez miért nem válasz a kérdésre?

Önmagában nem tartom felelőtlenségnek a munkát, attól akadok ki, mikor valakinek még a húgy sem szárad meg a tesztjén, de mér robog az orvoshoz a táppénzes papírért.

De jelenleg meg igen is felelőtlenségnek tartom azt, ha valaki terhesen nem oltat.

Nem lehet kihagyni a kérdésből, ugyanis szerves része. Ha nem tetszik a válasz, nem kell kérdezni.

2022. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Én értem, hogy téged szarul érint az oltás témája, de attól függetlenül egy nagyon fontos szempont abban, hogy járj-e dolgozni. Oltva azt gondolnám nyugodtan járhatsz, mert a súlyos lefolyástól megvéd az oltás, viszont így, hogy nem vagy oltva, ki vagy téve egy komolyabb megbetegedésnek. Persze nagyobb eséllyel úszod meg egy kis náthával, de azt mi nem tudhatjuk, hogy veled mi történik ha elkapod a covidot.
2022. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6os ha jól sejtem te voltál az első válaszoló, azzal nem is volt gondom kifejtetted normálisan a véleményed és kész. A következő 3 válaszolónak már csak az acsarkodás ment amire nem vagyok kíváncsi
2022. jan. 9. 19:14
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
2. válaszadó vagyok, és nem acsarkodtam. Leírtam a véleményemet és kész. Az nem az én bajom, ha neked ez nem tetszik, attól még ez a véleményem és kész.
2022. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan járj. Nagyobb a valószínűsége annak hogy majd a férjed vagy valamelyik rokon hazacipeli, minthogy a maszkos munkatársaktól, akikkel nem smárolsz és nem is puszizkodsz, ölelkezel elkapd.
2022. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is kb mindegy, higy dolgozol vagy nem, a boltban is összeszedheted, vagy pont az egyik rokontól
2022. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!