Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy felelőtlen életet él a...

Ha egy felelőtlen életet él a leendő anya, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Röviden leírom ezt a borzalmat, ami most zajlik. Megismertem egy lányt (általános iskolában már ismertem mondjuk anno ) és rövidesen teherbe esett . Az egész időszak kb 3-4 hónapot takar , az együttlétünk. Tudtam, az elején sok ember mondta hogy vigyázzak vele, mert durva ügyei vannak. Röviden: iszik és ekizik/ speedezik alkalomszeruen. Ezt mind elnéztem neki, mert én sem vagyok egy szent, mondtam neki párszor hogy megértem a gondjait (sajnos meghalt az édesanyja 10 évesen) de jobb lenne ha nőként viselkedne és nem csinálná. Aztán az elején már miután elmentem benne párszor közölte , hogy nem szedi a gyógyszert már , mert úgyis sokáig szedte 1-2 nap belefér . Egyetértettünk , hogy az tényleg nem gond de több ne legyen ilyen. Aztán mondta pár hét múlva hogy lehet mégis az. Ez kb. Vicc nélkül jó pár hete volt , vettem egy tesztet amit nagy nehezen (én naiv nem előttem csináltattam meg) irt hogy nyugi , negatív lett. Egy hétre rá kinyögte, hogy két csík volt mégis , pozitív. A gond csak az, hogy alkalmanként ivott továbbra is bort stb barátnőivel, meg a legelején ekizett is. A kapcsolatunk teljesen szétment , nekem elegem lett minden ilyenből, meg ahogy beszélt és bánt velem (arrogáns,bunkó módon viselkedett velem szeretet címszó alatt,nem lényeg most) Nem megy el azóta sem megnézetni,mindig húzza az időt. Apját is bele kellett vonni már h tud-e róla,neki azt hazudta nincs semmi, azért nem jön meg neki mert évek óta gondjai vannak nyugi.O elhitte neki és ezért is én vagyok a hibás. Kérdésem: ha hétfőn elmegy megnézetni, és kiderül több mint 12 hetes, és párszor ivott, fix h egy sérült beteg gyerek lesz? Már totál ideg vagyok. U.i. Nagyon gazdagok,ezért tehet meg bármit úgy érzi. 24F (24L a lány )

2019. márc. 16. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Nyugi


Semmi sem fix


Viszont az ilyen típusú sérülések többsége szüketés után viselkedési zavarban, tanulási nehézségben stb mutatkozik meg..

Nem értelmi fogyatékosságban.


Ha már nem folytataja ezt az életmódot, akkor jó eséllyel semmi baja nem lesz.



Ekizés: , extasy-t fogyaszt

2019. márc. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

[link]


[link]


[link]


A magzatra a legdurvább hatása ezek szerint a rendszeres alkohol fogyasztásnak van.

Ettől még lehet rohadt nagy szerencsétek, és születhet (majdnem) egészségesen. De ne aggódj, két ilyen szülő mellett ez már ovis korra teljesen megváltozik, és idegrendszeri és neurológiai betegségek széles spektrumát fogja mutatni.


Csak a kérdést olvasva is azt válaszoltam volna, hogy nem szabad teherbe ejteni.

Te se vagy jobb, ha azt hiszed, hogy szétcsapva pont odafigyel, hogy rendszeresen bevegye a gyógyszert.


Semmivel se vagy jobb, pont úgy a te hibád is.

2019. márc. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

A hármas nyers, de sajnos igaza van. Akkor élvez az ember egy nőbe ha megbízik benne, h szedi a gyógyszert vagy ha gyereket akar tőle. Ha megbíztál egy ilyen nőben, az elég nagy baj.


Nem, egyáltalán nem biztos, hogy baja lett a gyereknek, de ha folytatja ezt az életmódot, meg nem jár el vizsgálatokra, akkor lesz.

2019. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Mar elnezest ha durvan fogalmazok, de te sem vagy jobb, hogy egy ilyen nobe gumi nelkul bedugod a farkad es meg meg is pakolod cuccal. Felhaborotoan buta es felelotlen vagy te is. Hiszen tudataban voltal hogy egy drogos, alkesz a csaj.

Mind1, a fejmosast remelem a szuleidtol megkapod.

Menj el vele orvoshoz, mindent mondjatok el a dokinak. Mennyit es hanyszor ivott, hanyszor ecstazizot, speedezet, mindent amit hasznalt ami arthat a babanak arrol beszeljetek.

De szerintem itt a legnagyobb gondot, ami fejlodesi ugy fizikai mint szellemi elvaltozast okozhat az az alkohol. A drogoktol fuggokent fog szuletni es figyelem zavaros lehet idovel, de napjainkban drogok nelkul is sok a figyelemzavaros szemely.

Szerintem ezt a babat nem szabad megtartani. A csaj nem fog tudni most terhesseg alatt mindenrol leszokni es valoszinuleg nem is akar. Nagyon eselyes hogy egy beteg gyereket szulne erre a vilagra es azt nem szabad megkockaztatni. Ha gazdagok apuka siman elintezzi az abortuszt es elorehaladottabb alapotba is megcsinaljak.

2019. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

#4:

Az UH az első hetekben csak a durva fejlődési rendellenességeket szűri ki. Azt nem, hogy pl. epilepsziás vagy autista lesz. Ha hiányzik egy karja, vagy nyúlajakkal születik, az 4D uh-n jól látható. Az idegrendszeri károsodás csak menet közben, pár év után derül ki.

2019. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem állítottam ennek az ellenkezőjét, úgyhogy most nem tudom, miêrt nekem lett ez címezve.

4es

2019. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

5os belekothetsz abba amit irtam, de a teny az teny marad. Egy zulott, drogos pics@t felcsinalt egy agyilag zokni kolyok. Erre egy megoldas van es az mihamarabbi abortusz! Ezen nincs mit ragozni, az ilyen hulladek no amig nem teszi magat rendbe addig ne szaporodjon.

73%os, te meg nyugodj meg, mert nekem irtak amit es nem neked.

Lehet lepontozni, hajra!

4es voltam

2019. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, benêztem a számokat, megesik.



Amúgy egyetértek.

2019. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A lehetőségeid sajnos korlátozottak.

Ha nem tudod rávenni, hogy menjen el vizsgálatra, akkor sajnos bele kell törődnöd. Az tesz a testével, amit akar. Szomorú, de ez az igazság. :(

Próbáld meg a rábeszélést és mindenképpen menj el vele, ha sikerül (tanulság a terhességi teszt esetéből).


Viszont ezek után erősen ajánlom, hogy nézesd meg magad, hogy nem kaptál-e tőle más "ajándékot" is. Ha a fogamzásgátlóval ilyen könnyedén bánt, akkor a partnereit is könnyedén válogathatta, ráadásul gumi nélkül. :(

2019. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kiegészítésképpen: addig nem tudsz túl sok mindent tenni, amíg nincs bizonyosság a terhességről. Később védőnő tehet feljelentést hivatalból, de odáig el kéne jutnotok.
2019. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!