Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes várandós vagyok,...

10 hetes várandós vagyok, 19-én megyek nogyogyaszhoz újra, felek nem lesz szivhang Ti jartatok már így?

Figyelt kérdés

Utoljára december 14-én voltam, akkor 6mm volt az embrió és dobogott a szíve.

Olyan sok rosszat olvasok itt, hogy van akinek elhalt hetekkel azelőtt, ezért én is nagyon felek… ezen kattogok folyamatosan. Egyébként semmi tunetem nincs és nem is volt. Olyan, mintha nem is lennék várandós.

Veletek volt már ilyen?


2022. jan. 10. 16:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Szia. Igen én is nagyon félek, ugyan ez a helyzet, csak én 9 hetes vagyok. Nekem már volt 2 vetélésem, és az elsőnél nem volt rossz tünetem, de mikor mentem vizsgálatra közölték hogy semmit se fejlődött. A 2. üres petezsák volt. Most azért van hogy van hányingerem, étványtalanság, néha cici feszülés. Én dec 22.-én voltam akkor 4 mm volt szívhanggal. Most megyek csütörtökön nagyon izgulok de bízok benne hogy rendben lesz.
2022. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

mindenki fél, ez természetes.


én már 2 genetikai UH-n voltam a párommal, mindkettőn nagyon féltem.


Bízza legjobban :)

2022. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel volt ilyen. Jó tanács, ne olvasgass! Nyilván mindenki a negatívumot írja ki, mert most az kit érdekel, hogy minden rendben van. Pedig a legtöbb esetben minden rendben van. Ebben kell bízni, mást nem tehetsz. Ha pedig elviselhetetlen a szorongás szakemberhez kell fordulni.
2022. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne volna?!

Szerintem egy időre hagyj fel a gyakorizással, itt van néhány ember, aki él-hal azért, hogy riogassa a többi kismamát.

Esküszöm már hajlandó volnék a gyászfeldolgozó terápiájukat is fizetni, csak állnának le...

Örülj, ha nem jár kellemetlenségekkel jelenleg az állapotod. 9 hónap alatt még bőven kijuthat belőlük.

2022. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Sajnálom a vesztesegeid. Hány hetesen derült ki, hogy elhalt a terhesseged?

2022. jan. 10. 16:52
 6/26 anonim válasza:
51%

Szia.

Ne olvass ilyeneket!

16 hetes vagyok. Azon kívűl,hogy van már egy kis hasam,nekem sincs tünetem. :) elötte sem volt.

Én vettem itthonra magzat szívhangfigyelőt. Heti 1x-2x meghallgatjuk és tudom minden okés. :) Ajánlom neked is,hogy szerezz be egyet.

Dec 23-án voltunk uh-n utoljára és most jan. 20-án megyünk legközelebb. Nagyon sok idő :)

Nyugodj meg,minden rendben lesz!

2022. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Én is szeretnek szivhang Figyelőt, de először inkább megvárom a következő vizsgálatot, illetve meg annyira fiatal a terhességem, hogy nem mutatna semmit!

2022. jan. 10. 16:56
 8/26 anonim válasza:

Én a figyelővel 12-13 hetesen hallottam először.


Ne olvass ilyeneket! Minden rendben lesz!

2022. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
12 hetes vagyok. Ma voltam uh-n de nem láttam mozogni a kicsim, se a szívhangot, mert mire odanéztem csak egy kimerevített kép volt róla. Annyira rohant a doktornő, hogy 2 perc után már kint is találtam magam a rendelőből, a leleten annyi volt, hogy minden rendben. Ugyanakkor félek, hogy mi van, ha mégsem, ugyanis nem láttam semmit és le lettem rázva. Lehetséges, hogy nem ő akarja közölni a legrosszabbat? Tudja, hogy pénteken megyek a genetikai ultrahangra egy másik orvoshoz. De addig teljesen be vagyok feszülve, annyira rettegek.
2022. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9. Jaj ne aggódj, ilyen nincs. Sajnos az orvosokat nem érdekli a lelkivilágod, nincs olyan hogy hazudik neked mert nem ő akarja megmondani. Ha baj lett volna 100% hogy mondja. Azért nem mondta, mert minden rendben van. Nyugi!!
2022. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!