Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet kezdeni ilyen fokú...

Mit lehet kezdeni ilyen fokú türelmetlenséggel?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok a második babával. Az első rögtön összejött, a másodikkal pedig évekig próbálkoztunk. Amióta pozitívat teszteltem, azóta hihetetlenül türelmetlen vagyok, nagyon szeretném már a karomban tartani a babát. Semmi nem tereli el a figyelmem, minden gondolatom ekörül forog, akármit csinálok. Volt még ezzel valaki így? Olyan messze van még a vége :(
2022. jan. 12. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Megemberelni magad.
2022. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk foglald le magad… foglalkkzz a nagyobbikkal, dolgozz, csináld meg a házimunkát, űzd a hobbidat. Tehát éld a normális életet. Bizonyos fokig érthető és természetes ez az örömteli izgatottság, de azért a józan észt jó lenne megőrizni…
2022. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Pikk-pakk elmegy az idő. Őszintén, én sokszor el is felejtem, hogy terhes vagyok, annyi dolgom van itthon, és a nagyobbal foglalkozom, intézem amit kell. Majd csillapodsz és elrepül a maradék 7-8 hónap.
2022. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Kettessel egyetértek. Amikor én a másodikkal terhes voltam, volt, hogy elfelejtettem, hogy terhes vagyok. Rengeteget kellett foglalkoznom a naggyal, és ott volt a háztartás és egyéb dolgok. Persze én is vártam hogy a kezemben tartsam, de nagyon sok minden más is volt az életben.
2022. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!