Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis az ilyen foku izuleti...

Normalis az ilyen foku izuleti fajdalom?

Figyelt kérdés
Lassan belepek a 37.hetbe. Tegnap rengeteget setaltam,kb 2 km-t. Mar este mindenem fajt, ma valamivel jobb ahogy pihentem, de meg mindig ugy erzem magam, mint akin atment egy busz. A cipobe bedagadt picit a labam es azota a labujjaim sajognak, ezen kivul a kezemen is fajnak az ujjak, ha behajlitom oket. Plusz combhajlat, derek, csipo, medence, a baba feje nyomja mindenem lent. Mivel tudnam enyhiteni? Kollagent szedem, az segithet? Eddig semmi gyogyszert, kremet nem alkalmaztam, de most nagyon kellene valami, ami segit... Pihenek, de fekudni sem jo egesz nap,raadasul a labaimban meg izomlaz szeru is van, olyan, mintha mindenem sajogna, nagyon kellemetlen. Mit tehetek?
2020. okt. 27. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nálam is hasonló fájdalmak vannak már tegnap este óta. Én az időjárásra tippelek, talán a hűvös reggelek miatt lehet ez. Alig aludtam mert minden pózban fájt a hátam, kicsit olyan mikor hidegfront jön, nekem akkor szokott mindenem fájni. 26 hétben vagyok, a kislányom ül a medencémben már hetek óta.
2020. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!