Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire aktiv egy magzat...

Mennyire aktiv egy magzat mozgás szempontjából a 25.héten? A 21.Héttől érzem hogy mozog, és egyre többet és erősebben, de most két napja kb 2x ha éreztem.

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy nem örülök hogy kicsit szünetel, mert van hogy az aktiv mozgásaira a testem rosszulléttel reagál és szédüléssel, olyankor ha mozog egész nap szédülök és a vérnyomásom is össze vissza szaladgál. Ma és tegnap alig éreztem sőt olyan mintha nem is lennék terhes. Hétfőn voltam dokinál uh-n, teljesen rendben volt minden.
2022. jan. 13. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyémek nagyon ugráltak akkor már, de én sokkal korábban éreztem nálad (14. héten mindhármat, 18. héttől látszott kívülről). Viszont pl hidegfrontkor sokkal lustábbak voltak, most is ez lehet nálad.
2022. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Időváltozás és front behat,nyugi teljesen normális. ha front elvonul ugy beindul baba,hogy az majd fáj neked.
2022. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!