Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pesszárium mellé szükséges az...

Pesszárium mellé szükséges az antibiotikum szedése? Javasolta orvos, illetve kárt okozhat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Javasolta az orvosom, viszont a döntést rám hagyta hogy kérem_e vagy sem a fertőzés megelőzése érdekében

2022. jan. 14. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha kárt okozna a magzatnak, szerinted az orvosod javasolta volna?!
2022. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én már nem lepődök meg semmin

Egyik javasolja, másik nem..

Ezért is kérdezem ..:)

2022. jan. 14. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyan anyuka írjon, akinek kellett szednie és már világra hozta gyermekét.


A felesleges kérdéseket mellőzük

Köszönöm :)

2022. jan. 14. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha az orvosoknak nem hiszel az itteni válaszolókkal meg agresszív vagy akkor mit akarsz?

Igen én is azt mondom Neked: a felesleges kérdéseket mellőzzük.

Köszönjük!

2022. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem a kérdést.

34 hetes terhes vagy, és pesszáriummal védekeztek? Ez eddig oké. De miért kéne antibiotikum?

2022. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mármint nem az orvost kérdőjelezem meg, csak furcsának tartom, és érdekel, hogy mivel indokolta. Tudom, hogy nőhet az intim fertőzésveszély terhesség alatt, de az antibiotikum nem cukorka, megelőzésre akkor miért adná? Sokszor kezelésre is csak végső esetben...
2022. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arabin pesszariuma van a kerdezonek,ha jol ertem.

En jovo heten fogom megkapni.

2022. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt arabin pesszáriumom. Az elején kellett 5 napig használnom kúpot, majd 5 naponta javasolt hüvelykúpot az orvosom, de a nevére nem emlékszem. Antibiotikum szedése fel sem merült. Több ismerősömnek is volt pesszárium felhelyezve. Volt, akinek javasolta az orvos a hüvelykúp alkalmazását, volt akinek nem. Fogalmam sincs, hohy mitől függ. A mi kórházunkban antibiotikumot terhes nőknek csak vgső esetben adnak. Volt egy kismama, akinek szivárgott a magzatvize, még neki is leállították az ab terápiáját 1 hét után. Timmermann Gábortól kérnék tanácsot a helyedben, ő nagy tudora a pesszáriumnak, ő "honosította" meg Magyarországon.
2022. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!