Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.-dik császármetszésre...

3.-dik császármetszésre készülök! Mik a tapasztalatok? Plusz policisztam van.

Figyelt kérdés

Van valaki akinek zökkenőmentes volt mind a másik kettő ?? Mennyi rá az esély hogy kettő után egy harmadik is ugyan olyan jól sikerül mint az előző kettő? És a harmadik terhesseg is probléma mentes lesz, az előző két császár miatt ??


Pl gondolok és nagyon felek hogy

nagyobb terhesseg esetén olyan 30-37 hét közt szét szakad a heg, ugyanis két gyereket el kell látni… fel kell emelni a kicsi 2 évet nem töltötte be. Ha nem fogalmaztam volna jól akkor két csaszarom volt már, most jon a harmadik 🙂 … esetleg valakinek valami tapasztalata ez ügyben ???


2022. jan. 14. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Nekem az első 2 sürgősségi császár volt.

A második pontosan fenyegető hegszétválás miatt. Itt komplikációk voltak, 2 órát műtöttek. Összenővések, letapadások, bélcsavarodás.

A harmadik ugye már program csm.

Teljesen zökkenő mentes volt. Volt egy kis összenövés, de lényegében nem voltam tovább a műtőben mint 1 óra. Annyi volt a különbség, hogy itt kaptam flakont meg draint a varrat mögé tisztulni, állítólagosan az újabb összenővések elkerüléséért.

Az egyetlen problémám csak annyi volt, hogy itt valamiért a belső varratot nem tolerálta a szervezetem és begyulladt.. Na hát azt így senkinek se kívánom.. 3 hétig olyan volt mi tha folyamatosan égő parazsat nyomnának a hasamnak. 2 antibiotikum kúrát kellett letolnom.

2022. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a 3. császárra készülök és a kicsik másfél évesek... Még csak 22 hetes vagyok, de én is ettől a hegszétválástól tartok, bár egyenlőre még nem említette az orvosom, hogy félnem kellene tőle, pedig rettentő alapos. De lehet, hogy csak nem akar ijesztgetni. Azzal nyugtatom magam, hogy olvastam már 4 császáros anyukákról is, akiknek problémamentes volt a terhesség és a szülés.

Te hány hetes vagy? És hány hetesen volt a fenyegető hegszétválás?

2022. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Mit szamit neked... különben eszedbe sem jutott volna 3.
2022. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bunkósag ha fájna …..
2022. jan. 18. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meg a felelőtlenség...
2022. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha a természetes szülésnek ne lennének veszélyei… és akkor jó esetben viszik az anyukát császárra.

Sőt, hüvelyi szülésre készülők is sokan ugyanúgy szoktak aggódni, hogy vajon minden rendben lesz-e, ez természetes.

2022. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!