Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok tenni erős migrén...

Mit tudok tenni erős migrén esetén a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 09:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hú hát köszi a sok választ, az egyik biztató a másik ijesztő. A homeopátiában nem hiszek, gyógyszerész van a családban, de örülök hogy van akinek segített. A hideg vizes borogatás nekem is segít valamicskét, de szerintem az is csak pszichésen mert enyhíti a forróságot, persze az is valami.
2010. szept. 9. 15:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted! A 16. hétig heti 3-4szer szenvedtem migréntől (már attól hánytam). Brutális volt.. semmi sem segített, se homeopátia, sem egyéb módszerek. Én Algopyrint vettem be, de mivel túl gyakran kellett volna, így alkalmanként csak negyedet, max. felet. Szerencsére ennyi is segített.
2010. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még ide téved! Most fedeztem fel, hogy van egy orrspray ami nem gyógyszer és a fejfájás elején még használhat SINOL a neve!! Drága de talán érdemes megpróbálni
2010. szept. 11. 05:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Köszi a tippet! :)

Nekem ami olykor bevált, nem tudom miért, azok a mágneses tapaszok. De kipróbálom, amit írtál! Még egyszer köszi! :))

2010. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Megpróbálhatod az orrsprayt, de nekem semmit se használt!!!

Szoptatós, migrénes, kismama

2010. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor még jó hogy nem vettem, mert nem lehet elszámolni eü-pénztárra és nagyon drága. Viszont! Kismamák! Most voltam nőgyogyinál, és azt mondta paracetamol tartalmú gyógyszert nyugodtan lehet szedni! Nézzétek meg az összes migrénre való gyógyszer betegtájékoztatóját, és hasonlítsátok össze a Panadollal! A Panadolt pl. LEHET SZEDNI. Remélem használ is. De tán jobban mint a spray
2010. szept. 13. 19:36
 17/17 anonim ***** válasza:

régi kérdés, de azért hátha segítek: én hányni szoktam, ha van hányingerem akkor ugye megy könnyen, ha nincs, akkor lenyúlok. Kellemetlen, de nagyon jólesik, mármint utána megkönnyebbülök. Neurológustól kérdeztem, miért van ez, azt mondta, hogy a hányás miatti erőlködés megszakít vmi idegpályán átmenő ingerületet, amitől megszűnik a fejgörcs, max tompa fájdalom marad. Én ezután kivétel nélkül mindig el tudok aludni, félóra alvás is jó, fáradt és lestrapált vagyok utána, de nincs fájdalom. Ekkor már meg merek inni egy gyenge kávét, és eszem vmit, hogy tudjak emészteni.

Aki nem szkeptikus ehhez: a bioptronlámpa egy csoda, mielőtt nem volt, az előbbi "módszer" vált be, mióta megvan, 25 perc lámpázás és lassan elmúlik, érezni ahogy old ki a görcs.

2010. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!