Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult a terhesség vége...

Előfordult a terhesség vége felé olyan veletek, hogy éjszaka bepisiltetek és azt hittétek elfolyt a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Miért pisiltem volna be, nem 2 éves voltam? 😄
2022. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Jaj, ez a terhes-bepisilős fétises...
2022. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok.

3-as nem! Ma hajnalban történt velem 30 hetesen. És nagyon megijedtem.

Állítólag a harmadik trimeszterben előfordul inkontinencia.

2022. jan. 19. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

De ha nagyon megijedtél hogy magzatvíz akkor miért itt kérdezősködsz, miért nem az orvosnál vagy hogy megnézzék?


Azért az nem jellemző, hogy valaki bepisil, pár csepp becsuroghat, köhögés, tüsszögés hatására, de konkrét bepisiliés azért szerintem nem jellemző a harmadik trimeszterben sem.

2022. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Tudtommal ugy 2 evesen pisiltem be utoljára 🤷‍♀️

Pedig 2 gyerekem is van.


Nem, ez annyira nem normális dolog 🙈

2022. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, fétises vagy sem a kérdező (csak azért, mert a többség nem találkozott még egy jelenséggel, az nem jelenti azt, hogy nem is létezik olyan dolog), de nálam bizony előfordult a terhesség utolsó heteiben, hogy olyan hirtelen jött az erős vizelési inger, hogy nehéz volt eljutni a WC-ig. Nem pisiltem be szó szerint, de lehet, hogy a kérdező sem úgy gondolja, hogy az egész adag kijött. Köhögésnél, tüsszögésnél szintén előfordult, hogy pár csepp jött, így aztán használtam betétet, illetve vettem matracvédőt az ágyra.
2022. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Előfordul, hogy nem tudják eldönteni, hogy bepisiltek, vagy magzatvíz. Bővebb terhességi folyásod is lehet. Ha a baba nyomja holyagodat, vagy rugdossa előfordulhat a bepisilés.
2022. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!