Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemény / tapasztalat? 2...

Vélemény / tapasztalat? 2 nagyon halvány és 2 halvány positiv tesztem van. De viszont a digitális negativat mutat. Az összes egy márkától van. Clearblue Kb 5 -10 perc után jöttek ki a halvany vonalak.

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ez a márka sokszor szellemcsikos. A vonalak egyforma vastagságúak.

2022. jan. 19. 09:16
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
2022. jan. 19. 09:35
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

Annyit javítanék, hogy van két negatív és két nagyon halvány pozitív teszted. A nagyon halványak reménykeltők.

Hol tartasz a ciklusban, mióta késik?

2022. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is reménykedhetsz. Teszttelj predictor early-vel vagy facellel, azok érzékenyebb tesztek és holnap reggeli vizeletből egyértelmű eredményt fognak adni
2022. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Ez nem szellemcsík.
2022. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Ha így jöttek sorba, ahogy a képen vannak, alulról az nekem egyértelmű erősödés.

Hol jársz a ciklusodban?

2022. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Fentről az elsőt hétfőn csináltam, fentről a másodikat ma. Az also kettőt tegnap de nem reggeli vizeletből.

Nekem nagyon rendszertelen a ciklusom van hogy pár hónapig nem jön meg aztán egyszer csak igen akkor pár hónapig beáll aztán megint semmi.

Most ilyen megjön érzésem van és faj a mellem. Kb két hete voltunk utoljára együtt a párommal.

2022. jan. 19. 10:35
 7/40 anonim ***** válasza:

háááát ez nem erősödik semmit

ha a digitális negatív, akkor nincs kérdés - kivéve ha még van pár napod mensiig

2022. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Hcg vérvétel esetleg.

Ha van magán labor valahol a környékeden, akkor elmehetsz, már estére lesz eredmény.

2022. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
4%

Végtére is csak azt felejti el mindenki, hogy kérdezőnk 5-10.percet ír, tehát jóval időn túl..

Nekem egyáltalán nem rózsaszín azok a halvány csíkok.

2022. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

9: a clearblue sosem lesz rózsaszín, mert kéknek kell lennie.

Ott a nevében is.

2022. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!