Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor mar biztos a neme?

Akkor mar biztos a neme?

Figyelt kérdés
Kerek 20 hetesen voltam genetikai ultrahangon. Rakerdeztem a baba nemere de keresztbe volt teve a laba. Az orvos annyit mondott nem lat semmi "dudort" ugyhogy valoszinu lany, de nem mondta biztosra. Felre ne ertsetek akar fiu akar lany nagyon irulok csak mar ugy szeretnem tudni, es elkezdni vasarolgatni ☺️

2022. jan. 19. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem mondta biztosra, akkor nem az. Majd egy 4d-s uh-n jobban meg lehet állapítani. Nekem 20 hetes genetikai uh-n biztosra mondták, hogy fiú lesz. Az is lett. De ő úgy feküdt, hogy rendesen lehetett látni.
2022. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha az orvos nem tudta megmondani az UH alapján, akkor szerinted mi itt megmondjuk neked látatlanban?

Komolyan, mit remélsz ettől a kérdéstől?

2022. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is meg a sógornőmnek is 12 hetesen megmondta a doki pontosan a nemét :D aztán csináltattunk Nifty-t ami 13. Hétre igazolta is :)
2022. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Vehetsz addig is natúr színű cuccokat, jobban is állnak a babáknak, mint a full giccs Minnie-s rózsaszín cuccok. 😊
2022. jan. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

13 miért lett lepontozva? Valaki személyes tapasztalata.

Amúgy ha jól fekszik a baba, akkor egy profi ultrahangos már a 12. Héten meg tudja mondani. (Egészségügyben dolgozom)

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy a te esetedben ez biztos!

Mindenképp ajánlom a prena vagy Nifty tesztet, nem is a neme miatt hanem minden más szövődményt kimutat. És természetesen a magzat nemét is 1000%-ra. Vagy ahogy a többiek írták, egyéb ultrahangos módok is vannak erre.

2022. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Nifty se a Prena se semmi nem mutat minden más “szövődményt”. Ez hamis ábránd. Minden mást a chorionboholy-biopszia mutat ki. Vagy a magzatvízvizsgálat.
2022. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!