Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tágulási vérzés? Mikor várható...

Tágulási vérzés? Mikor várható a szülés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap este híg, nem sok világos vérzést észleltem pisilés után. Bementem a kórházba minden esetre nehogy baj legyen. Az ügyeletes orvos megvizsgált, nem volt túl komunikatív így nem sokat tudtam meg. Azt mondta kezdtem tágulni (kb 1cm, úgy, hogy az kb semmi) és mondta, hogy hazamehetek, ha esetleg újból véreznék, fájások és magzatvíz távozása esetén menjek be megint.

Ma észrevettem, hogy a nyákdugó is kezdett távozni de csak apránként, mindig wc után egy kevés nyálkás cucc távozik. (Bocsi az undi kifejezésekért)

Ki volt hasonló helyzetben és mikor indult meg a szülés?

38+2 hkm



2022. jan. 21. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyákdugóval reggel találkoztam,de nekem egyben jött ki egy nagyobb darab. Aznap este gyenge fájásokkal indult. Majd reggelre már 10 percenként jöttek és volt kis véres cucc, emiatt bementünk, mint utólag kiderült, tágulási vérzés volt. Estére szültem különösebb külső beavatkozás nélkül
2022. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 38+6 délelőtt kezdődött ugyanez, még lelkendeztem is férjemnek, hogy de jó, már remélhetőleg csak pár nap, aztán este mehettem a kórházba szülni. 😂


Szóval kitartást, már így se úgy se van sok hátra! Könnyű szülést kívánok.

2022. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 hónapja szültem a 3.babam.

Mar 2 napja josloim voltak, egész nap addig ameddig el nem aludtam és ahogy felkeltem mar kezdődött is.

3.nap hajnalban ébredtem pisilni mentem akkor láttam hogy vérzek és rendszertelenül de jöttek a fajasok is. Ez volt majdnem 6 órakor. 7 kor mentem a kórházba, 7:30 kor vizsgáltak meg bő 4 ujjnyi voltam, 8:23 kor megszültem a fiam.

Könnyű szülést :)

2022. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én már tegnap este azt gondoltam, hogy bent tartanak és nemsokára szülök, de mégse. Most meg olyan rossz, türelmetlenül várom, hogy történjen valami, minden apró fájdalomra elkezdek reménykedni, hogy akkor ez már az.

Viszont a testvérem és az anyósom azt mondták, hogy akár egy hétig is eltarthat ez mire szülök

2022. jan. 21. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:

3#vagyok

Azt elfelejtettem írni, hogy 39+6 voltam akkor, és végig rendszertelen fajasaim voltak :D

2022. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel keltem az első adag barnás tágulási vérzésre, egész nap folytatódott csak egyre bővebb és rózsaszínosabb lett, este 11-kor fájások indultak és éjjel meg is született a babám, mire a kórházba értünk eltűnt a méhszáj, úgyhogy fájdalommentesen szépen kitágultam kb napközben, 38+5 voltam.
2022. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azóta semmi se történik, se nem kezdett fájni, semmilyen folyással nem találkoztam.. Lehet tényleg el fog telni még egy pár nap mire beindul.
2022. jan. 22. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!