Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt másnak is...

Terhesség alatt másnak is zúgott a füle?

Figyelt kérdés

38 hetes kis mama vagyok.

Elég stresszes időszakon vagyok túl.

Mivel a párom beteg.

Kb 2 honapja vettem észre hogy elkezdd zúgni a fülem, az elejen nemis igazán zavart.

De egy ideje jobban oda figyelek rá.

Néha pulzushoz hasonló dobogast is erzek a füleimben.

Vernyomasom rendbe van, pulzusom az magas 100 felett van altalaban.

Zúgott valakinek terhesseg alatt?



2022. jan. 21. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen zúgott és a szívemet a fejemben éreztem, keress rá a google-on normális. Nekem is zsibbadtak az ujjaim, egyből terheléses vér vizsgálatra küldött a doki, kiderült cukorbeteg lettem a terhesség vége felé.
2022. jan. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Két hónapja zúg és most kezdesz csak el foglalkozni vele, hiába pánikolsz miatta?

Vérnyomásod ellenőrizd gyakran, írod, hogy nincs vele gond, szuper ez jó hír, de tartsd kontroll alatt, a terhesség utolsó 1-2 hetére is lehet rossz akár.

Cukorterhelés milyen volt? Nem vagy cukorbeteg? Reméljük, mert az így már kínos a végén, ha cukros voltál de nem tudtál róla. Magzat mérete, magzatvíz mennyisége normális?

Kialvatlanság, nem megszokott időben alvás okozott nálam a terhesség alatt többször több nap fülzúgást

2022. jan. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jelentem, cirka 20 éve zúg a fülem 😂😂😂😂 emellett panikbeteg is vagyok de nem emiatt és sosem jutot eszembe az agydaganat, msot is zúg 😂
2022. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom rendben van, merem napkozben tobbszor is.

A babaval is rendbe van minden.

Cukros se vagyok, neztuk a dokival.

Viszont nagyon depressziós korszakomban vagyok, es nemtudom ettől zúg e , vagy pedig a terhességtől, nem csodálom 3 honapja tudtam meg a gyermekem apjárol hogy leokémiás még csak 22 éves.

Ugy hogy nezzetek el nekem.

Azóta en is panik beteg vagyok.

Ma már pl ugy keltem hogy mind 2 szememre homalyosan latok, es olyan erzes mintha lenne benne valami.

Fulem is zúg es fejfajassal kelek mar 3.dik napja :(

Ezert gondolok daganatra :( de remelem semmi ilyen nincs még csak 21 éves vagyok.

Első babámat várom :(

2022. jan. 22. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!