Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zinnat 500 szedese 17 hetes...

Zinnat 500 szedese 17 hetes terhesen? Nem arthat a babanak? Eros kosogesnel normalis ha kijon parcsepp pisi?

Figyelt kérdés
Lanyomnak horgogyulladasa volt hiaba vedekeztem szaj maszkkal megis elkaptam.A haziorvos zinnatot irt fel 5 napra 2*1-et.Biztos nem arthat a babanak mikor meg a mi szervezetunket is megterheli??Reggel nagyot kohogtem es kicsordult jo par csepp pisi ez normalis? Szoktam tornaztatni a lenti izmokat is:-).Megis ilyen gyenge lenne??
2016. ápr. 29. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A háziorvosod, gondolom, tudja hogy terhes vagy, és ennek megfelelően írt fel gyógyszert. Persze terhesen nem jó gyógyszereket szedni, de sokkal kevésbé veszélyes a babára egy kúra antibiotikum, mint egy elhúzódó bakteriális megbetegedés.

A záróizmaid meg kicsit meggyengültek, ez normális terhesség alatt. Intim torna tud segíteni. Írtad, hogy szoktál végezni ilyen gyakorlatokat is, lehet érdemes lenne felkeresned egy szakembert, hogy írjon személyre szabott gyakorlatokat. Szüléskor a gyenge gátizomtól könnyebben fordulhat elő hólyagsérv vagy méhsüllyedés.

2016. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én a terhességem alatt majdnem kinden hónapban antibiotikumot kaptam, akut hólyaghurutra, köztük zinnatot is! Én is nagyon izgultam, de az orvos mindig megnyugtatott, higy kismamák is szedhetik, és ahogy az előttem író is mondta, inkább antibiotikum mint felülfertőződés!

Nyugodj meg, nem lesz semmi baja a babának! ;)

2016. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. ápr. 29. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Zinnatot írtak fele nekem is, még korábban is jártam a terhességben, úgy 13.-14. héten. Ez az egyik antibiotikum, amit előszeretettel adnak még kismamáknak is, mert nem annyira káros, mint esetleg mások.


Sajnos benne van, hogy erős köhögésre kicsordul a pici, az intimtornát azt mondják, szakembertől érdemes elsajátítani, és rendszeresen tornázni. Nekem tüsszentésre szokott kicsurranni, meg ha a baba feje épp azt nyomja, akkor még könnyebben.

2016. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!