Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normalis hízás 17...

Mennyi a normalis hízás 17 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kivancsi hogy ki mennyit hizott addig,tudom hogy van aki szerencsés es semmit.Engem az atlag érdekel,a "nagy könyv",ami meg ilyenkor belefér.
2015. aug. 26. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

En 20 hetesen +5 kg-nal jartam, ami soknak szamit.

Kaptam is egy dietas leirast amit a Margit korhaz allitott osdze. Annak az elejen az van, h a 12. Hettol havi 1 kg a normalis sulygyarapodas. Vagyis kb 1,5 kg hizas a jo 17 hetesen!

Hogy ezt vajon hany embernek sikerul osszehoznia az mas kerdes. :-)

Te mennyinel tartasz kedves kerdezo?

2015. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. trimeszterben 1-3 kg testtömegindextől függően, de ugyanennyit lehet veszíteni is. 2. trimeszterben heti 3-500 gr, szóval mostanra 1,5-5,5 kg közötti hízás az átlagos.


[link]

2015. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
0 kg
2015. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg 5 kilónál tartok 17 hetesen, de abból 3,5-et az első 10 hétben(6 hét összesen, mert az első 4 hétben nem is tudtam a babámról ugye) híztam, mert nagyon nagy éhség volt rajtam, az émelygés miatt. Azóta ez elmúlt és próbálok figyelni. Az utóbbi 7 hétben másfél kiló jött rám. Ami szerintem normális lenne. Ha az elejét nem szúrom el, akkor jó is lehetne, de engem sajnos elkerült ez a nem bírok semmit enni vagy minden kijött belőlem érzés...
2015. aug. 26. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a BMI-d? Ha alacsony, akkor teljesen normális, ha többet szedtél fel az elején.
2015. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-2 kg.
2015. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem másra vagy kíváncsi de én már +2 kilónál jártam és 35 hetesen tartok 8-nál. Szóval még csak az sem biztos, hogy aki ilyenkor már hízik, sokkal végzi.
2015. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bmi-m normalis,60rol indultam,164 cm vagyok.
2015. aug. 26. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez alapján egy kicsit tényleg sok, de mindenki más ütemben hízik. Itt van egy kalkulátor:

[link]


Azért figyelj oda, hogy ne hízz sokkal nagyobb ütemben.

2015. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!