Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok es...

35 hetes kismama vagyok es minden laboromban magas a CRP-m. Doki szerint nem baj de engem idegesít. Kiváncsi lennèk, hogy akiknek volt hasonló èrtèke, javult e szülès után? Vagy okozott e problèmát szülès közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 35 hetes kismama vagyok es minden laboromban magas a CRP-m. Doki szerint nem baj de engem idegesít. Kiváncsi lennèk, hogy akiknek volt hasonló èrtèke, javult e szülès után? Vagy okozott e problèmát szülès közben?

CRP 3ig jó nekem 14.

+ Vèrsejtsüllyedès (lila) 15ig jó nekem 78. (Tudtommal ez is gyulladásra utal).

+ Van mèg egy èrtèkem ami most magas lett, ALP 120ig jó nekem 238.

Segítsègeteket előre is köszönöm



2022. jan. 25. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Terhesen normális, a dokid is megmondta.
2022. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
14 amúgy se olyan magas. Egy rokonomnak évek óta 120-160 között van és senki se tudja az okát.
2022. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem soha nem is néztek crp-t.

Terhesség alatt azért nagyon más a labor. Engem például a magas koleszterin ijesztett meg, amire mondta az orvos, hogy nem kell vele foglalkozni, terhesség alatt a duplája is lehet. Szülés után gyorsan visszament.

2022. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Terhesség alatt ez teljesen normális, vissza fog menni ne aggódj.
2022. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a trombicita számom magas kb 10 éve, soha senki nem vizsgálta 😂
2022. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!