Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mitől lehet hogy mióta...

Az mitől lehet hogy mióta terhes vagyok folyamat a felmosò folyadék szaga után sòvárgok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
hormonoK
2022. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Én a domestoszt kívántam :D nem vicc.

Normális, elmúlik.

2022. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

A 'normális' azért túlzás...

Az ehetetlen dolgok kívánása - úgy terhesen mint nem terhesen - étkezési zavar, aminek pica a neve.

Addig nincs semmi gond, amíg ellen tudsz állni a sóvárgásnak és nem kóstolod meg.

2022. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azert odáig nem fajult hogy megkóstoljam. A domestos szaga és a felmosó szagától valamiért extázisba esek az utóbbi időkben.
2022. jan. 26. 15:58
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Valaki elolvasta, hogy van ez a "pica" és aztán visszatér és legfurább verzióban írkálja ki a hülyeségeket. Van egy érzésem, hogy ide kb. 30 ember jár és egymást "szórakoztatja".
2022. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk elég fura, hogy kéthetente van itt olyan "kismama", aki hol a habos mosogatószivacsba harapna bele, hol meg a szappanba, vagy épp a felmosóvizet szürcsölné... Tényleg gyanús, hogy ez egy ember lesz. Mert valahogy hiába volt már a környezetemben több tíz várandós is, érdekesmód ezzel soha senki nem hozakodott elő.
2022. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem. De ezen az oldalon meg heti rendszerességű. Bekattant ez a dolog valakinek, jót derül rajta, vagy csak simán unatkozik és akkor jönnek a hülyeségek csőstül.
2022. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Pont ezt akartam írni amint utolsó kettő. Itt gyakorn ez kb mindennapos. Őszintén remélem hgoy ez csak valami troll kérdés és nem egy ténylegesen bekattant kismama írkálja itt ki hétről hétre.
2022. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Picaccú 😂😂 pica pica..


Már unalmas..

A mosogatószivacs meg az összes tisztítószer meg az állansó picázás is.

2022. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jaaaj micsoda detektivek vannak itt.
2022. jan. 27. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!