Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell szúrni a véralvadá...

Meddig kell szúrni a véralvadásgátlót a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két 15. heti vetélés után sikerült megint teherbe esnem hál isten. Viszont véralvadásgátlót (fragmin 2500 i.e)szúrok de csak a terhesség 24. hetéig.. A genetikus, hematológus semmi problémát nem talált nálam. A babák egészségesek lettek volna viszont a méhlepénnyel nagyon sok gond volt (vérrögök) és ez okozta a tragédiákat :(


Amit nem értek hogy miért csak a 24 hétig, amit neten olvastam ott mindenki azt írja hogy a terhesség alatt és után is szúrta még. A dokit meg fogom kérdezni, a genetikust kérdeztem azt mondta hogy azért addig mert addig nagy a vetélés kockázata. De én akkor is retteget hogy ha abbahagyom akkor megint tragédia lesz..


Volt esetleg valaki így aki csak 24.hétig szúrta és minden rendben volt utánna?


2022. jan. 26. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 hétig kellett
2022. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak olyat ismerek aki végig szúrta. Ha te nyugodtabb vagy szerintem beszéld meg vele, hogy tovább akarod folytatni. Nem gondolom, hogy gondot okozhatna.
2022. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szülés után 6 hétig clexant szúrtam
2022. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem végig kell szúrni a clexant, és még utána is 6 hétig
2022. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is végig clexant. Császárral szültem, de utána nem kellett.
2022. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Végig szúrtam 3 terhességnél + utána még 6 hétig.
2022. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végig szúrni kell, pláne ilyen előzménnyel.
2022. jan. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak Leiden miatt, nulla vetélési múlttal is szülés után 6 hétig szúrtam mindkétszer.
2022. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Növérem is végig szúrta magát,feltétlen kérdezd meg a dokit

Én mindenképp folytatnám,ilyen elözménnyel

2022. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Mindenképp beszélek vele, hogy szeretném folytatni, végülis véralvadásgátló és nem vérhígító, nem hinném hogy veszélyes lenne ha szúrnám tovább. Ha nem javasolja max elmegyek hematológushoz egy kontrollra vagy a kórházban is mondták 11.hét körül menjek be kivizsgálnak ha úgy van. Addig megyek amíg megnyugtató választ nem kapok hogy miért nem kell vagy azt nem mondják hogy folytassam nyugodtan..

2022. jan. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!