Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőnél lévő nőgyógyász...

A védőnőnél lévő nőgyógyász is megvizsgál? Vagy mindenképp a saját orvosomhoz kell mennem?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok és szerintem összeszedtem egy hüvelygyulladást. Nem fáj, de van egy kevés folyás és én úgy látom, hogy kissé piros is. Holnap kell mennem védőnőhöz, ha ezt megemlítem neki megnéz az ottani nőgyógyász is vagy a dokimat kell hívnom mindenképp? Az a baj, hogy ő csak kedd, szerda rendel itt a városba, szóval jövő hétnél előbb nem tudom hívni.
2022. jan. 27. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha piros, akkor mihamarabb doki, bármelyik.

Azt hiszem ebben az esetben a komfortos dokinál a babád fontosabb

2022. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze egyértelmű, hogy a baba a legfontosabb, ezért kérdeztem, hogy a védőnőnél lévő doki is megviszgál-e vagy elhajtanak a saját orvosomhoz?
2022. jan. 27. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A védönönél van nőgyógyász? Ilyet még nem is hallottam. Örülj neki ha azonnal meg tud nézni és nem neked kell rohangálni a dokidhoz.
2022. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk van. Amikor adják ki a táppénzes papírt ő pecsétel a kiskönyvembe. Annak örülnék a legjobban ha megnézne, és nem kéne még keddig várnom, nehogy valami baja legyen a picinek ez miatt, de nem tudom, hogy ott "szokás-e" ilyet csinálni. Ezért tettem fel a kérdést, hátha más tudja.
2022. jan. 27. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szokása vizsgálni, akkor bármelyik korhaz(nem sztk) terhesambulanciáján megvizsgálnak
2022. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, közben sikerült elérnem egy barátnőmet aki ugyan ide járt védőnőhöz amikor terhes volt, és mondta, hogy megvizsgál a doki.
2022. jan. 27. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez erdekes,nalunk a vedono a gyermekorvossal egy helyen "rendel".
2022. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk meg gyermekorvos nincs. Ott csak védőnők vannak meg 1 nőgyógyász, aki nyugdíj mellett van ott + magánrendelést csinál máshol.
2022. jan. 28. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is van heti egyszer nőgyógyász(az már mellékes, hogy milyen)
2022. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!