Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beoltatnád magad terhesség...

Beoltatnád magad terhesség alatt covid ellen, ha most estél volna át rajta?

Figyelt kérdés
Röviden, 15 hetes vagyok, oltatlan. Férjem pozitív gyorstesztet produkált a hetekben, beteg voltam én is, de a gyorsteszt negatív volt. Pcr nem készült. Ellenanyag vérvételt fogok csináltatni, ha bebizonyosodik, hogy átestem rajta, és van ellenanyagom, van értelme az oltásnak, vagy mindenképp beoltatnád magad akkor is?
2022. jan. 29. 13:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
Igen, oltatnék. A fertőzésen való átesés + az oltás együtt sokkal nagyobb védelmet nyújt, mint csak a fertőzés.
2022. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 flora08 ***** válasza:
52%
A kisfiam októberben született, decemberben és januárban vettem fel az oltásokat. A terhesség alatt nem tettem, még pedig azért, mert borzasztóan elbizonyított, hogy az orvosok nincsenek azonos véleménnyel a témában. A nőgyógyász azt mondta "adassa be, nem lesz tőle semmi baja". A belgyógyász főorvos amikor rákérdezett, akkor még azt feleltem, nem tudom. Annyi volt a válasz, "hát, nehéz döntés is". Emellett más uniós országban pl. Németországban nem oltották a kismamákat.
2022. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 flora08 ***** válasza:
65%
12-es vagyok: elbizonytalanított. Elírtam, bocsi.
2022. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%
Én kikértem több orvosomnak is a véleményét, barátnőm is orvos és van egy kutató nagyon nagyon jó barátunk is. Ezek alapján hoztuk meg a döntést. Egy éve is beoltathattuk volna magunkat, de nekünk kellett idő, míg meggyőződtünk róla. Ma már korábban beadatnám. A gyerekek épp benne vannak. Nekem meg kutya bajom, mondjuk az oltásom aránylag friss. Pár hónapja estünk át a deltán. Borzalom volt. 😔
2022. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Látom, ahogy minden hasonló jellegű kérdésnél, itt is le van pontozva mindenki, aki nem oltat. Elnézést ezért.
2022. jan. 29. 15:07
 16/28 anonim ***** válasza:
17%
Grat ha annyira ostoba vagy hogy terhesen beoltatnád magad. :D
2022. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
16os én szeretnék gratulálni ehez a nagyon frappáns kommenthez. Jól megmondtad 😉
2022. jan. 29. 15:09
 18/28 anonim ***** válasza:
40%
Hát már bocsánat, de ha a tervezés előtt nem oltattad be magad, akkor miért pont amikor terhes vagy? Nem értelek.
2022. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, az én ismerősöm is kórházban dolgozik és tele van oltott koraszülő nőkkel. Tényleg jó ez az oltás...
2022. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
55%
*mindenki le van pontozva, nem csak a nem oltatósok...
2022. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!