Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beoltatnád magad terhesség...

Beoltatnád magad terhesség alatt covid ellen, ha most estél volna át rajta?

Figyelt kérdés
Röviden, 15 hetes vagyok, oltatlan. Férjem pozitív gyorstesztet produkált a hetekben, beteg voltam én is, de a gyorsteszt negatív volt. Pcr nem készült. Ellenanyag vérvételt fogok csináltatni, ha bebizonyosodik, hogy átestem rajta, és van ellenanyagom, van értelme az oltásnak, vagy mindenképp beoltatnád magad akkor is?
2022. jan. 29. 13:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
Nekem meg rokonom dolgozik covid osztályon, és nem koraszülöttekkel találkozik, hanem halvaszülöttekkel ott...
2022. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező.A 8 válaszodban írtra ajánlanám figyelmedbe azt hogy nem csak gyors tesztek vannak, hanem vérvételes ellenanyagszűrés is, ahol már kapsz pontos eredményt az esetleges védettségedről.Pár ezer ft és az eredményeid függvényében orvossal konzultálva nyilván könnyebben döntesz.


Ezek a koraszülött, meg halvaszületett sztorik meg egy vicc.Nyilván előfordul, pont úgy ahogy oltás előtt is mindkettő.De nagyon gáz, hogy minden ilyen kérdésnél el vannak sütve ezek a válaszok.


Ma olvastam épp hogy itthon 50.000 omikronosból egy se került lélegeztetőgépre, ha még ráadásul át is estél rajta, akkor én a helyedben nem oltatnék, ha eddig nem tettem, főleg ha plafonon van az ellenanyagszinted.

2022. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem oltatnám be magamat terhesen, semmilyen körülmènyek között sem.

De ezt mindenki döntse el saját maga, nem is èrtem ezeket a dedós szintű le pontozgatásokat.

2022. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%
Márciusban teszteltem pozitívat, áprilisban lettem covidos, májusban és júniusban oltattam, novemberben szültem egészséges gyereket.
2022. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
37%

Pár hónapja/egy éve az volt, hogy nem oltanak be, ha 3 hónapon belül babát tervezel. Ha mostmár olthatnak terhesen is, akkor hajrá..

Én nem oltatnék terhesen. Ha esetleg benned van a vírus és úgy oltatsz, akkor megvan az esélye, hogy belehalsz. Mint például az olimpiai bajnok.

Természetesen a sajtó csak arról beszél, hogy oltatlan volt.

2022. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
10es vagyok. Mi a fenéért pontoztatok le???
2022. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha van sok ellenanyagod, szerintem ne oltass. Ha csak kevés, meggondolandó. Ha most estél át rajta, elég valószínű, hogy egy darabig védett vagy. Jön a tavasz, a nyár, csökken a megbetegedés valószínűsége. Ha mégis valami nem várt rossz fordulatot vesz a járvány, akkor viszont oltass nyugodtan, mert nem valószínű, hogy ártson.
2022. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Én oltattam. Novemberben voltam covidos, januárban tudtam meg, hogy babát várok, két oltást kaptam a terhesség alatt, októberben született meg a babám. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Az én orvosom abszolút oltás párti volt.
2022. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!