Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 mm nyálkahártya, mégsem...

17 mm nyálkahártya, mégsem látszódott az ultrahangon a petezsák és terhességre utaló dolog, miért lehet ez? Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés

Ma voltam hüvelyi UH-n mivel késett és lettek pozitív tesztjeim. December 7-én volt meg utoljára, az ovoláció elméletben karácsonykor volt, előtte voltam ultrahangon és úgy mondták akkor kellene lennie, innen gondolom, hogy akkor meg is történt. December 30-án tapasztaltam egyszeri barnás pecsételést a wc papíron, egyszeri dolog volt, én ezt betudtam beágyazódás jelének, majd kiderül az lehetett-e. Első pozitív tesztem január 17-én csináltam, előtte 14.én még negatív volt, még a mai tesztem sem volt annyira erősen pozitív, de már egyértelműen az, és a mai vértesztem is pozitív lett.

Az ultrahangon sajnos nem találtuk meg a terhességet, ez eléggé elszomorított.

A kérdésem az lenne, hogy járt e valaki úgy, hogy csak később mutatta ki az ultrahang a terhességet, ha igen miért, ha nem, akkor mi lett belőle?

Hétfőn megyek vissza UH-ra, viszont kíváncsi lennék pár tapasztalatra, akár rossz akár jó.

Eddig egyszer hánytam, azt is már több, mint egy hete, akkor tájt többször volt is hányingerem, utána elkaptam a covidot, kicsit ledöntött a lábamról, és el is kezdtem kicsit vérezni/barnázni, ez miatt hétfőtől duphaston-t szedek naponta 3X1-et, fogjuk rá el is múlt. Itt ott görcsölget a hasam, ma és tegnap szédültem és a melleim fájnak és érzékenyek kb 2 hete, és fáradékony vagyok, de ez lehet a covid miatt is.

Arról nem beszéltünk, hány hetesnek kéne lennem, de van egy applikációm azon beállítottam a fogamzás dátumát december 25-re az szerint a terhesség 35.napján tartok, vagyis 5hét 5 nap, ha jól számolom.

Ja a ciklusom nem az átlagos 28 napos, utolsó pár: 42, 30, 47, 35,32, 33..

Mindenki válaszát előre nagyon köszönöm :)



2022. jan. 28. 20:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Vagy nem karácsonykor fogant vagy elhalt vagy méhenkívüli.
2022. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

az appok a fogantatás dátumának az utolsó mensit veszik általában. mivel az ovu soha senkinel sem 100%, mármint nem tudni mikor fogan a pici, mikor agyazodik be stb.

ha jól számolom 7+3 napnál jársz mensi szerint. de majd pontosítanak az uh alapján ha már látni a picit. lehet csak szimplán később volt peteérésed. hosszabb ciklusnál (35)

2022. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

“A vertesztem is pozitiv”

Jo, de mennyi pontosan a hcg szint?

2022. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok, véletlenül elküldtem 😁


szóval hosszabb ciklusnal, pl. 35 naposnál már kapásból csak 6+3 nap a korrigált terhességi idő. ha 42 napos, akkor csak 5+3. szóval nincs feltétlenül gond, ha szabálytalan a ciklusod.

2022. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Korán mentél.
2022. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Korai volt meg az az UH igaza van az 5-os valaszolonak

Ne aggodj mert nem biztos hogy problema van

Ami tuneteket leirtal pedig teljesen normalisak az elejen

Mennyi a hcg a vervetel szerint bar attol lehet ures petezsak de azert kivancsi vagyok

2022. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem lehetséges kimeneteleket szerettem volna olvasni kedves első, hanem saját tapasztalatokat..

Az appba én beírtam a lehetséges fogantatás dátumát, nem a mensit vette alapul, de köszi, még nem adom fel a reményt :)

Mai uh-n rá kérdeztem a “pozitív véreredményre” számban is, akkor az volt a lényeg, hogy pozitív lett..

A pénteki hcg 67 a mai 94 :/

Nem a legjobb eredmény..

Remélem is, hogy korán mentem. Ma már nagyon pici valamit láttunk az ultrahangon de még nem biztos, hogy baba..

2022. jan. 31. 18:11
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kétnaponta duplázódnia kellene, de minimum 60%-kal nőnie. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez a terhesség nem lesz sikeres.
2022. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Annak a hcg-nek duplázódni kéne 2 naponta de a tiéd nem duplázódott

Lehet lassabban indul be nálad mert az elején ilyen is lehet bár ritka

Mikor kell visszamenned az orvoshoz?Az lesz a döntő vizsgálat ez tuti

2022. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szerdàn reggel megyek megint
2022. jan. 31. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!