Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a folyamatos...

Mit tegyek a folyamatos hányással?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok, 1 hete hányok folyton napi 7-8x. Semmi nem segít, amint eszek azonnal ki is jön. Vécézni sem voltam napok óta, pisilni kell néha-néha. Enni nem bírok, inni sem. Kortyokba iszok hideg szénsavmentes vizet, de az is kijön. Gyömbért, kekszet, kamilla teát, főtt krumplit is probáltam már, semmi nem segít. B6-ot mondott az orvos, nem jó. Elég savas vagyok, de a savlekötő, amit ajánlottak sem jó. Alig van erőm, fájnak a beleim és fogytam is már sokat. Mégis mit tegyek?

2022. jan. 31. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a sültkrumpli maradt meg egyedül.

Hetekig azon éltem, aztán elmúlt a hányinger, és ment minden a régi kerékvágásban.

2022. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Korhaz...

Más nincs.

Terhességi vészeshányás, csak infúzióval kezelhető

Ha nem mész kiszaradsz(vagyis a leírások alapján már baromira

fel van borulva az elektrolit háztartásod), össze ömlik a keringésed és kampec


Nem ijesztgetés, ez vár rád ha nem kapsz segítséget


És bocs, nem foglak nyugtatni,mert nincs mivel

2022. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az az orvos is faxa, aki egy ilyen hét után is csak B6-ot javasol....
2022. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Irány a kórház. Három nap után már utómata kellene az orvosnak utalnia, mert vészesen kiszáradhatsz. Nem is értem mire vár/vársz.
2022. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Vegyel ors rehidratalo oldatot. Jol behutve kortyonkent (10percenkent 1 korty) meg kell inni. Ha ki is jon beloled, addigra valami felszivodik.

Ha nem iszol, kiszaradsz. Vagy raveszed magad az ivasra vagy korhazba mesz.

2022. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat hánytam, küzdenem kellett minden falatért, hogy benn maradjon. Egyetlen egy dolog vált be: a rágózás. Evés után már vettem is be a rágót és adfig rágtam, szopogattam, vagy csak ott volt a számba, míg meg nem nyugodott a gyomrom. A másik a hideg szénsavas citromos víz. Ez nem mindig jött be, de rágó hiányában úgy ahogy jó volt.
2022. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!