Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mitől lehet? Ma voltam...

Ez mitől lehet? Ma voltam reggel terheléses cukorvizsgálaton.

Figyelt kérdés
12 után ettem, de nemsokára nagyon erős hasi görcseim lettek, még most is vannak, köldök tájékán. Hányingerem nincs, csak néha erősen belehasít. Vettem be 1 Magne B6-ot és fél Algopirint.
2010. szept. 10. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kellett bevennem, mert eléggé szarul vagyok, és nemsokára megyek 4D-re...
2010. szept. 10. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokid, ez nem normális dolog hogy fáj a hasad! Inkább nézzék meg minden rendben van-e a babàval!
2010. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A dokim rendelési ideje már lejárt, de nemsokára megyek 4D-re, ha vmi baj van, a szonográfus észre fogja venni? AMúgy a baba mocorgott előbb is. Csak azt nem tudom, miért fáj a hasam.
2010. szept. 10. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Terheléses után nekem is fájt, még órákkal később is, pedig ettem, amint kiléptem a laborból. Ezt a lötyit nem bírta a gyomrom, bár nekem amúgy is extra érzékeny gyomrom van.
2010. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh, kicsit megnyugodtam. Csak attól féltem, jóslók voltak. Nem keményedek amúgy. Lehet hirtelen ettem..
2010. szept. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!