Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felelőtlenség befogadni egy...

Felelőtlenség befogadni egy kiskutyat terhesség alatt?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, be fogadtunk egy kis tacsit, benti kutya, van neki egy nagy benti kennel, fekhely, jatek, takaró minden ami kell. Kertes házban lakunk van egy hatalmas udvar és fedett terasz. Nincs szívem kirakni, mindig is voltak kutyáink, de nem rég kellett el altatni a nagy hazorzot sajnos..

igazából én nem aggodok, semmi baj nincs a kutyussal, félig szinte szobatiszta, tanuljuk a jelzést, van egy két éves kislanyom, imádja. Annyiból tartok, hogy ha jön a védőnő, lefog cseszni.. de olvastam, hogy panelba rengeteg ilyen van hogy a kutyus ott van bent, sőt nagyobb testű is. Felelőtlenség volt befogadni? Ha tavasz lesz és jó idő, többet lesz kint a teraszon, de most nem akarjuk így kirakni.


2022. febr. 3. 14:54
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy le fog cseszni, mert két hetente jön vérnyomást mérni, vizeletet néz, szivhangot néz, és hogy szóvá fogja tenni, hogy ez hülyeség volt 🤷🏼‍♀️ Ezt elhagytam
2022. febr. 3. 14:56
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
És? Mit tud csinálni? Kapsz egy ejnye-bejnyét?
2022. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

A védőnőnek semmi köze hozzá. Nem 3db elvadult pitbullt fogadtal be.

Más kérdés, hogy gondold végig, a csecsemő mellett mennyit tudsz majd foglalkozni vele

2022. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

És ki a farkamat érdekli mit gondol?


Komolyan úgy féltek tőle mint a jóistentől.

2022. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

🤦🏼‍♀️…

Nyilvan nem felek, de nem szeretnek semmi konfliktust vele

2022. febr. 3. 15:02
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Ha van rá kapacitásotok, és megfelelő helye, amit ugye leírtál hogy van, szerintem semmi akadálya :) felelőtlenségnek sem gondolom, sőt nagyon szép dolog, hogy befogadtátok!

Nem hinném, hogy problémázna a védőnő emiatt, tesóméknál panelban 2 nagy kutya volt, mikor úton volt keresztfiam (azóta kertesbe költöztek), de soha semmit nem mondott a védőnő. Minél előbb előbb vigyétek el azért a kiskutyát orvoshoz, hogy tisztában legyetek az eü állapotával. Jó babázást és kutyázást kívánok! :)

2022. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Kapja be a védőnő, ha ebbe belekotyog. Semmi köze nincs hozzá, nem a főnököd, nem kell engedélyt kérned. Nálunk a kutya családtag, biztos nem érdekelne ki mit szól hozzá.
2022. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Maga az, hogy befogadtatok szerintem nem gáz. Nekünk is benti tacsink van.

Amikor jött a védőnő kicsuktuk. 1x megemlítette, en meg közöltem vele, ha fejre áll sem tesszük ki a lakásból. 4 éves, azóta velünk van, ezt szokta meg. A nagyobbik gyerek (3 éves lesz) az első napoktól 1 legtérbe van vele. Együtt másztak, mikor tanult járni a tacsi ott sétált mellette, ha dőlne aláugorjon. Imádják egymast.


Amiből viszont nem szerencsés, 4 hónapos a lányunk. Amióta megszületett ugye nincs annyi időm a tacsira. Van fontossági sorrend ugye. Azóta elkezdett szétrágni mindent. Bepisilni, reggelre be💩-ni,pedig 100%ban szobatiszta volt.


Iszonyú érzékeny lelkű faj. Ha kicsit is kevesebb figyelmet kap megsértődik, kifejezi nemtetszését.

2022. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!:)

Már voltunk, minden okes, oltasa van, fereghajtozva volt, chip majd lesz :)

2022. febr. 3. 15:06
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha a kutya egészséges, minden oltása megvan és féregtelenítve van, akkor nincs ok az aggodalomra. A védőnő ilyen miatt nem szólhat be.
2022. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!