Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesként...

Veszélyeztetett terhesként mit csináltok otthon egész nap?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 11:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt veszélyeztetett?

Én is az voltam, korábbi vetélés és első trimeszteri barna pecsételés miatt. Amikor ez utóbbi elmúlt, kb a 10.héten, mentem vissza dolgozni.

Addig meg olyan hétvégi jelleggel töltöttem az időmet, sokat pihentem, boltba azért eljártam, főztem, de pl a posrszivot nem emelgettem.

36.hétig dolgoztam.

2022. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

28.hét körül kezdett nyílni a méhszáj. Szó szerint csak feküdtem onnantól, WC-re meg fürdeni keltem fel. borzaszto volt.

Tévét néztem és olvastam egész nap.

2022. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Pihenek. Alig varom hogy megszuljek es a naggyal is tudjak sportolni, kirándulni, minosegi idot tolteni, nem csak a tevet bamulni.
2022. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló megynyugtatlak,hogy sajnos az általad megállpított 5% ba tartozom...
2022. febr. 4. 11:39
 5/47 A kérdező kommentje:
Többszöri vérezgetéssel indult a terhességem,így nem nagyon csinálhatok semmit.A kerdésem arra irányult,hogy mivel foglaljátok le magatokat?!
2022. febr. 4. 11:41
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha szigorú fekvésre vagy ítélve (csak WC használat és fürdés), olvasáson, tvzésen, valamilyen mobilon/laptopon/tableten végezhető tevékenységeken (pl.: írás, rejtvények), nagyon mást sajnos nem tudok elképzelni :(

Kitartás!

2022. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
en arra hasznalnam ezt az idot hogy tanuljak. rengeteg netes kurzus van udemyn pl, de youtubeon is sok oktato video van
2022. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%

A szigorú fekvés meg a kíméletes életmód szerencsére nem ugyanaz. Ha az előbbit mondta az orvos, akkor a tv olvasás közt nem sok minden van.

A kíméletes életmód az már sokkal jobb, sokka több minden belefér.

2022. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
80%
Hány hetes vagy?
2022. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
76%
Főztem, mostam, takarítottam, bevásároltam. A bevásárlást nem tudtam sokáig csinálni, mert iszonyú szédülős voltam. Sorozatot néztem, olvastam.
2022. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!