Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesek! Ti...

Veszélyeztetett terhesek! Ti mivel foglaljátok le magatokat otthon?

Figyelt kérdés
Most kedden már itthon kellett maradnom, és nem találom a helyemet.
2014. nov. 12. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteget olvastam, filmeket, sorozatokat néztem, meg játszottam a számítógéppel :D És baromi sokat aludtam.
2014. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy a ház, így igyekszem azzal elfoglalni magam, hogy mindent rendbe teszek, megpróbálom egyszerűsíteni a dolgom, mire megszületik a pindurka. Mindent kiszanálok, kimosok, lemosok... Reménykedek benne, hogy elkészülök mindennel december végéig :) Eddig nem unatkoztam. Nem kapkodok, ha elfáradok lepihenek. Olyankor olvasok, vagy a neten lógok, esetleg játszok valamivel. Ha kell leadnom a táppénzes papírt, vagy orvoshoz kell mennem, azt összekötöm a városban csavargással, vásárlással. Nagyjából így telik az idő, ha egyedül vagyok itthon :)
2014. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Párom külföldön, rokonok messze... :(

Főzni magamra nem kell, meg nem is menne, még rosszul vagyok mindentől. Takarítás azért nincs minden nap.

Szerencsére jön a karácsony, lassan kezdek dekorálni.

Köszönöm a tippeket, mentek a zöld kezek, és szívesen várok még.

2014. nov. 12. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy csomó babavárással kapcsolatos cikket oldalt elolvastam. Megterveztem, megcsináltam a gyerekszobát, rengeteget varrtam a gyerkőcnek és a fennmaradó időben olvastam, filmeket néztem.
2014. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhesség elejétől feküdnöm kell.Olvasok,netezek,tv-zek.Irányítom a férjem mit hogy kell csinálni :D és van egy 3 évesem.
2014. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!