Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes folyásom volt ezeken a...

Vizes folyásom volt ezeken a napokon: Ovulacio utan 1 hettel Ovulacio utan 8 nappal Ovulacio utan 10 nappal Ovulacio utan 11 nappal Es ma, ovulacio utan 13 nappal. Holnap nem kellene megjonnie. De igy valoszinuleg meg fog jonni, igaz?

Figyelt kérdés
30 naposak a ciklusaim es mar a 23. Nap ota erzem azt hogy folyton faj a hasam, gorcsol mintha meg akarna jönni... Tart nehany percig, utána elmulik es olyan mintha semmi sem kozelegne. Nem ertem mert altalaban nem szokott elotte fajni a hasam csak akkor mikor megjon, aznap...de ez tart mar napok ota. Ez az elso probalkozos honap.
2022. febr. 4. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Első hónap és így rá vagy feszülve?
2022. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem jelent semmit. Első hónapban nem kellene ennyire kényszeresnek lenni, mert nagyon hosszú hónapokra számíthatsz, akkor is, ha rögtön terhes leszel, nemhogy, ha csak pld. fél év múlva jön össze.
2022. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jogos, de nem ez volt a kerdes.
2022. febr. 4. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát de mi honnan tudjuk hogy neked meg fog-e jönni? A sajátunkat se tudjuk megtippelni ilyenkor.🤦🏽‍♀️

Ha holnapra nem várod akkor csinálj egy érzékeny tesztet.

2022. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
1 nappal mensi előtt egy 10 es teszt, kimutatja a van valami
2022. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ennyiből nehéz lenne megmondani, de tényleg ne figyelgesd magad és a tüneteket ennyire betegesen már az első hónapban. Nemvárt napján tesztelj, és megtudod.
2022. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kivancsi, hogy en úgy tudom hogy a vizes folyas mar a menstruacio elojele, es hogy valoban biztosan igy van e, masok is igy tudjak-e. Vagy ez tenyleg ilyen atom biztos kijelentes.
2022. febr. 4. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Most nekem is vizes folyásom van 6 nappal mensi előtt, eddig sosem tünt fel, de nekem termékeny nyákom sincs, pedig van ovum.
2022. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Mi a frásznak beszélsz itt folyásról, meg jelekrők, meg h"hlyeségekről? Vegyél egy tetves (már bocsánat) tesztet és tesztelj. Vagy te élvezed ezt a szerencsétlenkedést? Tényleg elnézést mindenkitől, de nem bírom az ilyen agyzsibbasztó embereket és a kérdéseiket.
2022. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk összejött első hónapban, de ennyi felesleges butasággal én nem foglalkoztam. Késett, teszteltem. Ennyi.
2022. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!