Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan érzésed hogy a...

Volt olyan érzésed hogy a párod anyja el akarja venni tőled a gyerekedet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Ilyenkor mindig ott hagytam neki őket, mi meg végre eljotottunk vásárolni, moziba.
2022. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Kifejtenéd mire gondolsz? Amúgy anyósom 6 honaposan látta először, így nem jutott eszembe ilyen.
2022. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2022. febr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ùgy gondolod, hogy ő pròbàl az anyjakènt viselkedni, kiveszi a kezedből?

Ha ìgy, igen. Le kell tisztàzni időben a szerepeket ès hatàrokqt szabni.

2022. febr. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Soha
2022. febr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A fiunkkal volt ilyen érzésem. 11hónap alatt 4x látta, de minden alkalommal elmondta, jobb lenne ha nem én lennék a gyerek anyja, ő jobban fel tudná nevelni 🤦‍♀️

Egy másik dolog miatt volt egy nagy összeveszés, azóta nem találkoztunk vele.

Fiunk most lesz 3 éves, lányunk pedig fél. Őt még nem is látta

2022. febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is elvenni, de anyósomnak volt néhány fura dolga.

Amikor a nagyobbik gyerekemmel voltam terhes, egy családi összejöveteleb, ahol ő is ott volt, és az én szüleim is, arról beszélgettünk, melyik nagyszülőt hogyan szólítsa majd a gyerek. Ő meg szemrebbenés nélkül bemondta, hogy őt szólítsa Anyának(???)

Később, ha vigyázott a gyerekekre, soha nem mulasztotta el megjegyezni, hogy én milyen gondatlan anya vagyok, nem adok nekik rendesen enni, ilyenek. Ők meg persze minden alkalommal visszamondták.

Most már nagyobbak, és anyósom akciózása eléggé mellément, a gyerekek nem hajlandóak vele úgy maradni, hogy valamelyikünk nincs ott velük.

2022. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak a kézből kivevésről van itt szó, akkor igen. Egyszer egy csúnya esés után felkaptam a gyerekem, ő meg kb kitépte a kezemből, mire még jobban kezdett sírni. Kettőt pislogtam s visszakértem.

Ugyanez a nagymama ütött rá a kisebbik lányomra, épp amikor hazaértem egy papírügyintézésből. Azóta nem hagytam rá soha a gyerekeket.

2022. febr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, se kivenni nem akarták még a kezemből, se elvenni hogy ő nevelné. Még csak kioktatni sem próbál szerencsére megtalalta édesanyám és anyósom is az egyensúlyt. Nem szólnak bele, maximum tanácsot adnak ha valamiben kérdésem van. Mondjuk azóta rutinosabb vagyok, harmadik gyermekkel vagyok várandós
2022. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom néha "véletlen" azt momdja a lányomnak ha magyaráz neki, hogy "jaj anya nagyon szeret! Vagyis mama". Tehát magáról beszél egyébként, és "véletlen" a mama helyett anyát mond neki, és fordított helyzetbe tehát ha rólam beszél a lányomnak akkor azt mondja, hogy "mama mit hozott neked?! Vagyis anya"... Remélem érthetően írtam.😀
2022. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!