Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg fog rám haragudni unokates...

Meg fog rám haragudni unokatesóm anyja? A Natali név miatt szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki hogy kislányom lesz

nekem a Nati becézés nagyon tetszik de se a Natasa se a Natális nem jön be.

Viszont Nataliként is lehet adni és régen a karácsonykor született babák kapták ezt a nevet.

Az enyém októberi lesz majdnem téli baba :)💗

viszont unokatesom 2 éves ő natália.

Ismerem az anyját milyen hogy biztos megharagudna mert ugye a két név ugyanaz..

És mamámnak így lesz egy natális unokája és az enyém egy Natali dédunoka


Ráadásul multkor még szofiát mondtuk a családnak és szintén unokatesóm anyja azt mondta hogy ők is azt adták volna natális helyett csak a párja miatt lett natália

mostmeg ha megtudják hogy nem is szofi hanem natali lesz


Vagy csak szülés után tudják meg?


2018. jún. 30. 16:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi valamiért Natális helyett Natális irt😅
2018. jún. 30. 16:03
 2/16 A kérdező kommentje:
*Natália helyett Natális irt
2018. jún. 30. 16:04
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Én így nem adnám. Esetleg nincs valami más, amit szintén lehet Natinak becézni? A Szofi is szép név, esetleg lehetne Szofia Natali akkor azért mégis más, dédi hívhatná Szofinak, ti meg Natinak. ?
2018. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Mit kell ezen megharagudni?? És a sok János meg József meg Katik meg ezek egy családon belül hanyan voltak?? Jó.... Most már nem "divat" az ilyen. Én nem haragudnék meg még ha ugyan az lenne a neve akkor sem. De ezt talán a unokatesódtól kellene megkérdezni. Akkor lenne oka megharagudni(legalábbis én ezen megharagudnék) ha mondjuk neki későbbb született volna neked meg hamarabb és így "lopod" el a nevet.
2018. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez kb van olyan, mintha egy gyerek írta volna.
2018. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
*unokatesód annyjától kellene megkérdezni
2018. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
18%
Ezért nem kell megharagudni...Nyugod szívvel adhatod neki szerintem :)
2018. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg az unokatesódtól, hogy haragudna-e. De ha kíváncsi vagy a véleményemre, én nem adnám még akkor sem, ha tetszene a Natali név. Nálunk is vannak többször előforduló nevek a családban (engem például ugyanúgy hívnak, mint a nagymamámat és a nagynénémet), pont emiatt kizáró ok lenne bármelyik családtagnak (vagy a gyerekének) a nevét választani. Fájó szívvel, de keresnék valami mást.
2018. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem adnám ugyanazt (vagy szinte ugyanazt) a nevet. Nem azért, mert megharagszik, hanem nekem lenne fura.
2018. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a viszony, milyen gyakran jártok össze stb. Ha csak hébe-hóba évente egyszer kétszer, akkor nem gáz. Ha ennél szorosabb a kapcsolat, akkor én nem adnám.
2018. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!