Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » !Nektek mikor jött elő a...

!Nektek mikor jött elő a kívánósság? Ha előjött valaha is persze.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊


Jelenleg 18 hetes vagyok és eddig (még). Kevesebbet is eszek, mint terhesség előtt. Nem direkt vonom magamtól természetesen, hanem nem jól érzem magam, ha esetleg "bepakolok" úgy rendesen. Megeszek mindent, de ami érdekes, hogy terhesség előtt jobban odanyúltam (főleg esténként) a nyalánkságok után, mint most. Jó lenne ha így is maradna a végéig, de ugye tisztában vagyok vele, hogy kb. bármelyik nap felborulhat az egész. 😄


Veletek hogyan történt? Később jön csak elő ez a kívánósság dolog? 🤤


2022. febr. 8. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött elő, elképesztő gyomorégésem volt a 7.héttől a szülésig.
2022. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ. Nekem pár napig volt csak (előtte soha életemben), hát nagyon nem volt kellemes. Örülök, hogy megszűnt. Bár hallottam arról, hogy a vége felé visszajöhet.
2022. febr. 8. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Pozitìv teszt utàn a 6. Hèten volt az első ès a 20. Hètig kb utolsò is.
2022. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
5.babánkat várom, extrém kívánósság soha nem jött elő.Néha volt olyan,hogy eszembe jutott,hogy úgy ennék valamit,mittudomén mondjuk hamburgert,vagy innék egy pohár colát,vagy fantát,de ne úgy képzeld el ezt se,hogy nem bírtam ki nélküle.Üdítőzni ritkán szoktunk,inkább csak alkalmakkor,így nem szokott itthon lenni,és este 8-kor nyilván nem trappoltunk érte sehova.Simán elvoltam nélküle.Minden gyereknél 10 kg alatt volt a hízás a biztos van akinél van kívánósság,de szerintem túl van misztifikálva kicsit.
2022. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen a válaszodat! 😊👍
2022. febr. 8. 10:45
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 Gratulálok! De jó! 🤗

Köszönöm szépen a választ! 👍

Én sem üdítőzöm, ha mégis, ízesített (pl. citrom, dinnye), cukormentes ásványvízet iszom. Néha jól esik a szénsavas. Csak azért jutott eszembe, mert sokan rákérdeztek már, hogy mire vagyok úgymond rákattanva. 😅 Mondtam, hogy egyelőre semmire, a jövőt még nem tudni.

2022. febr. 8. 10:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

17. hétnél tartok, még semmi... nekem sincs nagy étvágyam, pedig előtte szerettem enni :D


Néha megkívánok kis sültkrumplit, vagy édeset, de ez a terhesség előtt is így volt, szóval köze nincs hozzá. :)

Esti gyomorégésem sem segít a helyzeten :D

2022. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a gratulációt!
2022. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm a válaszodat. 😊

Na, nálam is pont így van. 😄👍 Nem vagyok egyelőre kívánósabb, mint terhesség előtt, sőt... Előtte rosszabb volt. 🤣

Szerencsére a gyomorégés csak pár napig kínzott, nem volt valami kellemes.

2022. febr. 8. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


Szerintem a végére behozzuk majd :D Hátha visszajön az étvágyunk! :)

2022. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!