Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már lehet terhesség?

Ez már lehet terhesség?

Figyelt kérdés

December 21-én kezdődött a menstruációm, 27én lett vége teljesen. Ekkor már lefeküdtem védekezés nélkül a párommal. (Ekkor alacsony a terhessegi esély.) Ezt követően minden nap ugyan így tettünk 1.ig, másodikán pedig már védekeztünk. Január 21én (amikor meg kellett volna jönnie), csak vizelésnél volt vérdarabos wc papír, ez is csak reggel. Másnap szintén enyhe folyásom volt délelőtt. Rózsaszínes és a wc papír is olyan volt. 23-án pedig elindult a menstruació. 29-ig tartott, de addig erős, csillapodni nem akaró vérzésem volt. Most pedig 10-től barna folyásom van. De viszonylag erősebb.

Barna közti folyásom sűrűn van. Szédülni néha szédültem, a méhembe néha beleszúrkált kicsit a fájdalom, most nagyon enyhén görcsölök. Régóta hasmenésem van illetve reggelente szokott rosszullétem lenni, de az olyan típusú, hogy annyira üres a gyomrom, hogy rosszul leszek tőle. Eléggé stresszes időszakon vagyok egyébként túl.


Ezek terhességi jelek? Mindenképp akarok orvoshoz menni, mert ez így nem normális, de tartok attól, hogy terhes vagyok.



2022. febr. 12. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítanám arra a leírást, hogy most inkább már gyengébb vérzésem van, illetve kissé görcsölök.
2022. febr. 12. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez lehet vetélés inkább...
2022. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hete menstruáltál, mitől lennél most terhes?
2022. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A teszten hány csík van?
2022. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem terhesség.
2022. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy terhesseg. De megint egy okos aki most már tart tőle hogy terhes de simán megmagyarazza hogy nem kell vedekezni mert alacsony a terhessegi esely...
2022. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!