Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tesztek, UH-n nem...

Pozitív tesztek, UH-n nem látott semmit a doki?

Figyelt kérdés

Januárban kellett volna megjönnie, két napos késés után teszteltem, akkor egyértelműen negatív volt a teszt, mivel inzulinrezisztens és még pluszban elég stresszes hónapom volt, nem foglalkoztam vele.

Két napja elég fura érzésem volt, gondoltam veszek tesztet, egyértelműen pozitív lett, az összes. Tegnap elmentem dokihoz, aki semmit nem látott, se megvastagodott nyálkahártyát (9mm, ha jól tudom 12 körül kéne lennie, minden méretem teljesen normális), se semmit, volt valami 2mm-es akármi, amire azt mondta, hogy akár ér is lehet, de gyerek is, jövőhéten megyek vérvételre és pénteken ismét UH.

Járt már így valaki?

Létezik, hogy azért nem látta, mert fiatal a terhesség vagy inkább az a valószínűbb, hogy felszívódott? Tudom, a vérvételen minden kiderül, de nagyon érdekel, hogy mi a valószínűbb, annyira nem jó, hogy semmit nem tudok..


2022. febr. 12. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Én jártam így, sajnos nem lett baba belőle. 2x mentem vissza, visszahívott,de később se látot semmit, így gyógyszerrel meghozta a mensim a doki.


A hármas kezelést 1 évig csináltam, mire babám lehetett.

2022. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az első pozitív után leghamarabb két héttel lát bármit is orvos ultrahangon, ennél hamarabb teljesen fölösleges menni mert nem fog semmi látszani.
2022. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A doki szerint mivel január 23.-án negatívat teszteltem (akkor már két napja késett) , most meg pozitívat, korai terhességet mond, de mondta, hogy nem akar bíztatni, mert ebben a szakaszban bármi lehet. Csak bennem eleve van egy félelem a méhen kívüli terhességtől, mert nyilván ilyenkor ez is esélyes.
2022. febr. 12. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénteken már látni fogja.
2022. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Minii Vikii válasza:
Koran mentel meg. Par nap vagy 1-2 heten belul mar biztos latszik ha baba van. Minden jot kivanok neked😊
2022. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!