Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség jelei lehetnek?

Terhesség jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tapasztalataitokra lennék kiváncsi. 31 naposak a ciklusaim, Párommal elvileg pontosan ovukor voltunk együtt,vagyis előtte, az nap, és után is 😂amiben biztos vagyok hogy jókor volt az ovu mert olyankor mindig nyákos folyásom van, illetve szurkál alul. Ovu után 5. nap furcsa szurkáló érzést éreztem. 7. naptól kezdve folyamatosan pisilnem kell járni, és ez nem felfázás, mert nem fáj, nem szúr nem ég. Volt már sajnos olyan tünetem és tudom milyen. Émelygés reggelente volt, meg kb 1 hete mérem a hőm és 37,1-37,5 között van. A melleim furcsa módon nem feszülnek, nem fájnak, pedig minden mensi előtt már 1 héttel elkezdtek fájni. Tegnap este furcsa szurkáló erzést ereztem az alhasamba, hol bal, hol jobb hol középen. Illetve ma bal oldalt szurkál/fáj a derekam. És sűrű fehér krémes folyásom van. Holnapra nem várom🥺

Esetleg valaki tapasztalt hasonló tüneteket, amikor babás volt?



#terhesség #derékfájás #Sűrűvizelesiinger
2022. febr. 13. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Holnap tesztelj, és akkor kiderül. A pisilés nem tünet, ha 1 hete méred a hőmérsékleted az sem, simán lehet megfázás.
2022. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy a pisilés nem tünet?
2022. febr. 13. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mell fájdalom volt az egyedüli tünet, és akkor nem beszéltem be először. Addig én is mindent éreztem, lazulj el, mert ha sikerült is hosszú lesz a terhesség.
2022. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A teszt 4 nappal előtte mutatja ha baba van, 1 nappal már bőven, és nem kell találgatni.
2022. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es Gondolom úgy értette, hogy az legfeljebb akkor fordul elő baba miatt, ha 7-9 hónapos a terhesség, és több kg ül a hólyagodon. Azt viszont akkor már rég tudod.
2022. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már két-három héttel a fogamzást követően gyakrabban érezhetsz vizelési ingert. Ez annak a nyomásnak tulajdonítható, melyet a növekvő méh gyakorol a hólyagra, szó szerint lecsökkentve annak teljesítőképességét.

Én ez alapján tudtam be jelnek mert ezt több oldalon említik

2022. febr. 13. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinàlj egy részre az a legegyszerűbb.
2022. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesztet*
2022. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért mert elolvastad hogy 2-3 héttel a fogamzas után gyakrabban pisilhetsz, nem egyértelmű hogy terhes vagy. A hője pedig mindenkinek magasabb olyankor, ezért is alkalmazzák ovu meghatározására a hőmérőzést….

Csinálj egy tesztet, nekem a nemvárt előtt egy nappal már pozitív volt

2022. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Sajnos negativ

2022. febr. 14. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!